Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férjem azt mondja kicsit...

A férjem azt mondja kicsit rossz a közérzete, ha nem megy dolgozni én se menjek? Többi lent

Figyelt kérdés
Éjszakás volt 2. Éjszakai műszak.A gyerekektől nem tud rendesen aludni,most azt mondja rossz a közérzete,lehet nem megy dolgozni,de ha ő nem megy éjszaka akkor reggel én se menjek?Nem tudom mert mi van ha elkapta azt a nyavaját én meg megyek dolgozni?Bár gondolom ha elkapta reggelig még produkál új tünetet,vagy nem tudom.Mit tennétek a helyemben?
2020. ápr. 8. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fáradt, és azért rossz a közérzete, és nincs köze a vírushoz.
2020. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs láza és nem köhög akkor valószínűleg csak a fáradtság, kialvatlanság miatt van. Ha ma nem megy be éjszakára és reggel nem lesz rosszul, akkor te nyugodtan mehetsz.
2020. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelen állapotok között szerintem elég sok embernek rossz most a közérzete... Szarkazmust félretéve, ahogy előttem írták valószínűleg csak fáradt, ha nincs semmilyen más tünete én nem tennék a megélhetéseteket kockára tévő elhamarkodott lépéseket, kivéve, ha van a háztartásban 65 év feletti és/vagy olyan személy aki valamilyen az immunrendszert gyengítő krónikus betegségben szenved. Ha már kapar a torka, folyik az orra, vagy hőemelkedése van akkor indokolt lépni (hívni a háziorvost és lehetőségekhez mérten minimalizálni a személyes kontaktust), addig is figyelje magát a következő pár napban és kerülje a személyes érintkezést, mosson gyakran kezet és viseljen maszkot/gumikesztyűt, ha emberek között van és megoldható.
2020. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj remélem igazatok van,én is azt mondtam neki h a fáradtság.Köhécselni köhécsel,de az már meg van neki február óta.Volt is kivizsgáláson miatta.
2020. ápr. 8. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyerekeket meg meg kéne reguláznod, hogy nem kéne randalírozni, ha a papa pihenni szeretne.
2020. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha koronavírusos, akkor már az egész család megkapta...
2020. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát bocs 5-ös,de én itthon se voltam,hogy regulázzam meg őket,apukám vigyáz rájuk.
2020. ápr. 8. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha holnapig elkezdi kiköhögni a tüdejét, akkor ja, abszolút maradj otthon, egyébként viszont felesleges szerintem. Bár ha nagyon aggódsz, telefonon konzultálhattok még reggel a háziorvossal ha úgy esik egybe a rendelés és a munkába meneteled.
2020. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs rosszabbul,inkább csak a gyomra rossz,nem tűnik úgy mintha Koronavírusos lenne.Azért reggel telefonál az orvosának.
2020. ápr. 8. 20:52
 10/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
#maraggyotthon
2020. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!