Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belső elégedettsèget szeretném...

Belső elégedettsèget szeretném növelni a munkahelyemen, takarìtó vagyok, nem tartozik a munkaköri feladataimhoz, de úgy érzem szükség lenne erre. Hogyan lássak hozzá?

Figyelt kérdés
Takarìtóként átlátom a területeket, a dolgozók munkáit. Szoktam látni, hogy emelik a nehéz virágföldeket, kutyatápokat, sok láda sonkát, májasokat, de valahogy természetes a munkájuk. Gondoltam arra, hogy kìvülállóként közlöm velük, hogy ügyesek, zura a munkájuk. Jó ötlet ez ahhoz, hogy a fent emlìtett célomat teljesìtsem?
2020. ápr. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jól esik, ha megdicsérik néha.
2020. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Hat nekem ha kutyatàpot kellene cipelnem nem dicsergetesek jönnének jol egy ott àllo rajtam mozizotol max segitseg vagy inkabb dolgozzon ne masokat bamuljon. Bocsi hogy nem azt irom amiket hallani akarnak
2020. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet, e mellet pl.: ha besegítesz nekik, elbeszélgetsz a feladatkörükkel kapcsolatban velük.
2020. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!