Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfogadnátok most ezt a...

Elfogadnátok most ezt a munkát? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Adódott egy lehetőségem a szállítmányozás területén. Bár bőven van tartalékom, nyilván minél többet szeretne gyűjteni az ember.


Viszont nem az egészségem kárán és őszintén szólva nem szeretnék kockáztatni. A barátok azt mondják érdemes lenne elfogadni, mert legalább lenne munkám, ami a jelenlegi kemény helyzetben kincset ér. Ebben teljesen igazat adok és nagyon nagyra is becsülöm a lehetőséget, viszont rengeteg utazással és más emberekkel való kontakttal jár, a mostani helyzetben pedig nem érzem ezt biztonságosnak és tartok attól, hogy hülyeséget csinálok ha belemegyek. Természetesen egy otthonról végezhető munkára azonnal ugranék, de így nem akarok értelmetlenül a falnak futni.


Azzal hogy ennyire őrlődöm ezen, arra is gondoltam aztán persze, hogy legalább akkor olyan tudná kapni a munkát akinek nagyobb szüksége van rá, akinek sokkal kilátástalanabb a helyzete.


Kíváncsi lennék a véleményetekre, ti elfogadnátok egy ilyen lehetőséget most? Mennyire éreznétek kockázatosnak? Mennyire gondoljátok hülyeségnek amit érzek ezzel kapcsolatban?


2020. ápr. 11. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szenvedsz krónikukrónikius betegségben és fiatal vagy akkor én elfogadnám a lehetőséget.
2020. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Szállítmányozás? Na, persze, hogy el, 750 ezret öltem jogsikba meg gki-ba meg szét stresszeltem magam páv alkalmasságin, hogyne. :D.
2020. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan összeg, amire egyből igent mondanál, akkor kérd el, ha megadják, elvállalod, ha nem, akkor meg nem. Ezzel nem utasítottad vissza nyíltan.

De amúgy én elfogadnám. Vagy esetleg teszteltetném magam magán klinikán, mert lehet, hogy már át is estem a betgségen, s ha így van, elfogadnám, de ha még nem, akkor nem.

2020. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem kockáztatnám meg a víris terjesztését. Ha elfogadnám, minimum maszkot vennék.
2020. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!