Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyáron lesz diakmunka? 16/l

Nyáron lesz diakmunka? 16/l

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába írtam ezt a kérdést. De ez miatt a korona miatt sok munkanélküli van és az emberek nem dolgoznak. Nem tudom mikorra lesz vége ennek a korona járványnak. Szerintetek hoyg lesz? Lehet nyáron dolgozni a diákoknak? Lesz munkájuk egyáltalán a dolgozó embereknek?

(most mennek nyáron először dolgozni)



2020. ápr. 11. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagy reményeket nem kell hozzá fűzni.
2020. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ebből valószínűleg ezen a nyáron nem lesz semmi.
2020. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Inkább a nyár második felére tervezz :)

De mondjuk mezőgazdaságban simán lehet még akkor is ha épp járvány van.

Arra meg nem számítanék, hogy most hirtelen megembereli magát az átlag és az összes rosszul fizető idénymunkát elvállalják ezzel kiszorítva a diákokat a piacról.

2020. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Raktárba,boltba, idősotthonba szerintem azért lesz lehetőség csak szét kell nézni.
2020. ápr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Hogyne lenne hagyjuk már... sok gyárat le se allítottak, vagy max részlegesen üzemelnek pár hétig, aztán minden mehet a régibe, most neztem fent a neten jövőhéten a győri audit már kezdik indítani, (teljesen eddig sem állt le csak részlegesen az is) a gyári melósok sokan a mai napig is mennek, és menni is fognak, a hommofice-s tápos csicskákat nem ide értve... azért mert a média meg azt nyomja hogy maradj otthon, meg jön a vírus és rettegj!!! Nem biztos hogy mindenki otthon van... baromi sokan melóznak így is, szerintem ez a vírus a legjobban a vendéglatasnak,a turizmusnak, és annak a kisebb ágazatainak tette keresztbe.


Röviden, gyárba el fogsz tudni menni ha nem hoznak rá rendeletet hogy diák nem mehet... (de ezt kétlem) ugyanis az egész ország nagyrésze egy totálisan kizsákmányoló, rabszolgatartó alapokra épüli gyár multi összeszerelde, ukrán,török fölénnyel. Csak ez már nem olyan nagy dolog amiről beszélni kellene... :( inkább maradj otthon, meg operatív tőrzs...

2020. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán miért kell neked most pénz? Maradj otthon!
2020. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
lepontoztak a hommofice-s tápos csicskák...
2020. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem hinném, max tényleg csak mezőgazdálkodás.

Mivel a sok ember elvesztette a munkáját, kevés a munkaerő, nyáron meg nem fognak helyettük tinik dolgozni.

2020. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!