Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfi vagyok és a szabadidőmbe...

Férfi vagyok és a szabadidőmben szeretek nőnek öltözni. Végzettségemet illetően könyvelő vagyok. Szeretnék a munkám során is ennek a hobbimnak hódolni. Szerintetek lenne olyan cég, amelyik felvenne engem alkalmazottként, mint női könyvelőt?

Figyelt kérdés

#munkahely #férfi női könyvelő #nőként dolgozni
2020. ápr. 17. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mo-n? Biztos nincs.
2020. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

éppen mostanában fogadtak el újabb törvényt a transzszexuálisok ellen...


amúgy, ha ez vigaszt jelent, ha szakmailag, emberileg megbizható és szimpatikus vagy, nekem holt mindegy lenne, férfi vagy-e vagy nőimitátor. EMBER vagy.

2020. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak női könyvelőként felvenni, hiszen férfi vagy. Küldhetsz így önéletrajzokat, hogy Kis Béla vagy a képen női ruhában, de nem fognak interjúra behívni.
2020. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen transznemű meg lmbtq civil szervezeteknek, jogvédőknek, stb is biztosan szüksége van könyvelőkre.

Még meleg bároknsk is vannak pénzügyeik.

Ilyen helyeken talán.


De hobbinak írtad le ezt a dolgot. Mások sem csinálhatják a hobbijukat a munka helyükön, szóval azért ez még annyira nem rossz.

2020. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!