Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen fiatalon tudnék munkát...

Ilyen fiatalon tudnék munkát vállalni Ausztriában?

Figyelt kérdés

Még középiskolában tanulok. Ha számít valamit, egészségügyet tanulok. És arra gondoltam hogy nyáron ki szeretnék menni Ausztriába valamit dolgozni. A német nyelvtudásom olyan B1 szinten van és nem is lakunk olyan messze a határtól, olyan 60km-re.

Szóval akár a napi bejárást is tudnám vállalni.Mivel iskola után van 4 hét gyakorlatom amit le kell tölteni, max ilyen 1 hónapot tudnék dolgozni.

Én ilyen szobalány állásra gondoltam,vagy valami hasonló.

Azért gondoltam külföldre mert ugye nyilván több pénzt tudok szerezni és tudnám gyakorolni a nyelvet,miután elvégeztem az iskolákat szeretnék külföldön dolgozni a saját szakmákban.

És igazából azzal van gondom, hogy még csak 17 éves vagyok.



2020. ápr. 17. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Jelenleg a koronapara miatt felejtős ez.

Illetve 17 évesen nem hiszem hogy kapnnál legális munkát

2020. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

huh, a korod bajos, diákmunkásként esetleg igen, de nagyon sokan akarnak szobalánynak menni a nyári hónapokban, nálad idősebb, tapasztaltabb emberek, nem tudom mennyi esélyed van. egy próbát mondjuk megér.

angolul gondolom tudsz, a szakmád mi (lesz)?

2020. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Világéletemben németet tanultam, angolul csak pár alap szavat tudok. Most középiskolában ápolónőnek tanulok. Viszont szeretnék főiskolára menni gyógytornásznak
2020. ápr. 17. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy évet nem tudsz várni, amíg 18 leszel?
2020. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!