Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan nyithatnék a munkahelye...

Hogyan nyithatnék a munkahelyemen a velem egykorúak felé?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem itt. A folyosón van 1-2 velem egykorú csajszi, akikkel jó lenne összebarátkozni. Csak sajnos nem olyan beszédes típusúak, szerintem még egymással sincsenek olyan kifejezetten szoros viszonyban. Viszont én nem szeretnék több kiaknázatlan lehetőséget, emberi kapcsolatot magam mögött hagyni, és szeretnék azzal összebarátkozni, akivel csak lehet.


Hogyan lehetne nyitni feléjük?

Nyilván nem letámadni akarom őket, meg mondjuk ők sem nagyon nyitnak (pedig nekik talán egyszerűbb lenne), hogy hogy érzem magam, meg ilyesmi. Facebookon ha teszek ki képet, belájkolják, viszont semmi közös pontot nem fedeztem fel nagyon, hogy hobbi, vagy ismerős, vagy ilyesmi (de ettől függetlenül a "stílus", benyomás róluk hasonló és szimpatikus)


Szerintetek hogy kéne megpróbálnom?

Ez vonatkozik a többi kollégámra is.


Köszönöm ☺️

22L


2020. ápr. 18. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Közös ebéd és/vagy közös, meló utáni piálás.
2020. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!