Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagy dilemmában vagyok....

Nagy dilemmában vagyok. Eljöttem egy munkahelyről, szerettem ott lenni, de máshol több pénzt ajánlottak. De nem tetszett a munka, ezért felmondtam rövid idő után. Visszamenjek az előző helyemre?

Figyelt kérdés
Pár hete úgy gondoltam, visszamegyek az előző helyre, el is rendeztem mindent, intézik, visszavennének, mert jól dolgoztam. Viszont kiderült, hogy ugyanoda nem tudnak, csak máshova, de hasonló lenne a munka témája. Nem tudom, milyen érzés lenne úgy bejárni ugyanoda, hogy az én szeretett pozíciómat már más tölti be... Most attól tartok, mi lesz, ha az új sem jön be... Akkor jó nagyot fogok égni. Illetve nem tudom, mit fognak szólni a volt kollégák, hogyan fognak viselkedni (ez egy másik szervezeti egység, szóval közvetlen kollégáim mások lennének). Ti hogyan viszonyulnátok egy visszatért kollégához? Nem volt asztalborogatás, ajándékot is kaptam, 5 évig voltam ott. Néha elgondolkodom, hogy lehet jobb is lenne, ha nem tudnék visszamenni és a nagyfőnök lefújná...

2020. ápr. 19. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy csomó ember jött vissza fél év után. Kkpróbálták máshol magukat és visszajöttek.


120 fős K+F cég


Volt akiért még ki is rúgták a új kollégát, vagyis átrakták máshová.

2020. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy vissza fognak venni, de soha többé nem úgy fognak rád tekinteni, mint akire minden körülmények között lehet számítani, - nem tekintenek rád többé stabil munkaerőként.
2020. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn elmennék a cégnek a konkurenciájához, ott jobb körülmèmyeket biztosìtanak biztos.
2020. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*körülmènyeket
2020. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Közigazgatás, így nincs konkurencia :)
2020. ápr. 19. 10:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, visszamentem és nem bántam meg. Előléptettek, jutalmakat kaptam. Most pedig a főnök jobbkezeként dolgozom.. Hát ilyen is van 😁
2021. aug. 21. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratu
2021. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen cipőben vagyok kérdező. Azóta mik a fejlemények nálad? Hogyan alakult a helyed a melóban?
márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!