Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt kell a munkahelyen...

Mièrt kell a munkahelyen értékelést készìteni az alkalmazottakról, amikor nincs értelme?

Figyelt kérdés
Régen volt egy főnököm, aki készìtett a munkámról ilyet. Nem annyi %-ot értem el akkor, mint szerettem volna, holott sok mindenből kivettem a részem. Barátnőm, akkor simán jobb értékelést kapott, mikor fizuemelés volt, akkor is többet kapott, holott egyformán jól dolgoztunk. Igazából, nem számìtott a pénz, ahogy most sem. Csak, mikor látta, hogy most más cégnél is milyen jól maszekolok, akkor bántotta a dolog, hogy nem értékelt engem.
2020. ápr. 19. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nàlunk leépitések elött szoktak csak ilyeneket csinalni. De akkor több szemszögböl. Azaz semmiképpen nem egy ember èrtèkel.
2020. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken ez rendszeres és minimum évente egyszer megcsinálják.

Az az érelme, hogy a dolgozó és a vezetője is kapjon egy képet a teljesítményről, és lehessen a dolgozót a jó irányba terelni.

Mi történt a rossz értékelés után? Megtudtad mi a gond a munkáddal? Kaptál magyarázatot rá? Kaptál instrukciót, hogyan lehetnél jobb, stb?


Vagy csak Balázska?

2020. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Kérdésedre válaszolva: Azért kell értékelést csinálni, mert aki csinálja, azzal is csináltatják. Fogalmam sincs, hogy milyen magas hegycsúcsról kezd el lefelé gurulni a galacsin, de a többség csak végrehajt - azért, hogy ne cseszegessék. Vélhetően ez is EU-s találmány, - és vélhetően arról szól, hogy minél több élősködő féreg tudjon felszínen maradni a zsíros juttatásokért az EU vezetésében. Így teszik kézzel foghatóvá egyesek a nagy semmit, - amit éves produktumként is el lehet sütni egy olyan szélhámos organizmusban, mint az EU.
2020. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#3 Egyetértek. Amerikában is ez megy, szerintem onnan tört be hozzánk is. A munkahelyemen is így történt a rendszerváltás után.

Ezzel próbálták mérni a teljesítményünket, nem pedig azzal, amit 40 éven keresztül folyamatosan letettünk az asztalra... az egy négyzetméterre eső sürgetők száma ezzel duplájára emelkedett!

Én ezeket a sürgetőket el szoktam küldeni melegebb éghajlatra, bár adódtak problémáim emiatt. :)))

2020. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem azért, de mivel lesz jobb az EU-nak attól, hogy egy műszakvezető évente egyszer csinál egy értékelést minden operátorról, aztán azt megbeszélik négyszemközt? Ennyire ne legyetek már megkeseredettek...
2020. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Oké #5, csinálják a tesztjeiket, én már nyugdíjból röhögök rajta. :)
2020. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6: Akkor válaszolj már a kérdésre:D Egy jól működő szervezetben nagyon sokat mozdít előre egy ilyen. Feltéve, ha a hozzáállás nem ilyen, mint a tiéd
2020. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nincs több kérdésem...
2020. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben:

Azok számára, akik egy két napja, az utcáról kerülnek a céghez, nincs semmi referancia, nyilván kell valami megmérettetési lehetőség.

Én egész életemet egy cégnél dolgoztam le, a kisujjamban volt minden a szakmából... nekem ne jöjjön egy 'macskajancsi' sürgető ooskodni, mert úgy jár, mint azt fentebb említettem. :)))

2020. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!