Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg van, aki szereti a...

Tényleg van, aki szereti a munkáját? Ha igen, mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Most néztem a Hivatali patkányok című filmet és egy az egyben tipikus a munkahelyi hangulat, a főhős munkához való hozzáállása pedig az enyémmel egyezik.
2020. ápr. 19. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Könyvesbolti eladó vagyok.

Igen, szeretem, mert passzol hozzám.

2020. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
A munkámat szeretem, csak a rendszert nem. Nővér vagyok.
2020. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálatos vagyok, de csak leveleket kell megválaszolnom, imádom. :)
2020. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én fordító és alkalmanként tolmács vagyok.

Imádom a munkám, mert mindig is szerettem nyelvekkel foglalkozni, valamint nagy szenvedélyem az irodalom és szeretek utazni és új embereket megismerni, a munkám által pedig ezekre is bőven van lehetőségem.

2020. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
annyira proli hozzáállás ez hogy a munkát/munkahelyet/főnököt/kollégákat/mikor mit csakis utálni lehet. én diplomás ember vagyok, pár hónapja költöztem külföldre, és áruházban dolgozok, mert hirtelen ezt találtam, a számlák meg nem fizetik ki magukat. és nem szenvedek. nyilván lenne miről panaszkodni, de összességében szeretem, a managerek mind jó fejek, kollégák szintén, a vásárlók túlnyomó többsége is. ingyen kávé, rágcsálnivalók, mikor mi, a héten pl fish and chipset kapott mindenki, mert miért ne.
2020. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Hr-es vagyok egy multinál, imádom a munkám. (nem kérek megjegyzéseket, hogy "persze, a hr-esek semmit nem csinálnak, szerintem midnenki tudja, hogy őmaga mennyit dolgozik)
2020. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Raktári áruösszekészítő vagyok, szeretem csinálni. Leköt, ahogy formálom kartonokból a raklapokat.
2020. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Grafikus vagyok. A hobbim a munkám.
2020. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyógypedagógus vagyok. Nem osztályt tanítok, hanem kiscsoportos és egyéni fejlesztő foglalkozásokat tartok. Nagyon szeretem. Igaz a fizetés lehetne jobb, de hát pedagógusként mit vár az ember. :)
2020. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van. Katona vagyok.
2020. ápr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!