Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennetek ilyen helyzetben?

Mit tennetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Most Aprilis elejen valtottam munkahelyet, a fizetessel es a kollegakkal nincsen problema, viszont a projekt amire felvettek nagyon unalmasnak tunik. Konkret feladatot meg nem kaptam, mert meg a betanitas folyik, de nem szimpatikus a projekt.


Ez meg nem lenne kizaro tenyezo, viszont egy nagyon hirtelen valtasrol beszelunk. 2 honapot vart ram a ceg, egyik nap meg az elozo munkahelyemen dolgoztam, masnap meg mar itt. Nem volt idom pihenni es ugy erzem, hogy nagyon ramferne mar, illetve magammal is kene foglalkoznom mar egy kicssit, mert rengeteg idomet elveszi a munka.


Szoval nem tudom, hogy mi lenne a helyes dontes. Ha a megerzeseimre hallgatok vagy ha varok meg egy ideig, hatha kesobb megtetszik a projekt.


2020. ápr. 20. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a kérdés?
2020. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van annyi fölös pénzed, hogy munkanélküliként tengődj egy ideig, akkor tedd. Viszont szerintem a mostani helyzetben örülni kell, hogy van munka. Amúgy szerintem ritka az, aki pihenés címszó alatt, kihagy pár hónapot, és nem egyik helyről megy a másikra.
2020. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es, nem csak tengodni szeretnek, hanem valami produktivat is csinalni. Hobbi projekteken dolgoznek, amiket a virus utani idoszakban azert felmutathatnek, hogy ne nezzenek ram annyira furan, amiert kimaradt par honap.
2020. ápr. 20. 07:33
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

HA még betaítás alatt vagy, akkor miért várod el, hogy te kapd a számodra legérdekesebb prokjektet a több, tapasztaltabb valaki elött?

Másrészt miért kellene két munkahely közt pihenni? Az a normális, ha folyamatosan dolgozol, nem az, hogy közben pihengetsz.

De ha neked erre van szükséged, minjd fel utána pihenhetsz akár évekig is a jelenlegi helyzetben.

Vagy fogadd el a mostani munkahelyen a betanítós idöszakot és mutasd meg, hogy van benned potenciál, megéri nekik komolyabb munkákat is rádbízni!

2020. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most akkor nem tudsz pihenni, vagy nincs is nagyon munkád? Ha projectre vettek fel, akkor nem gyári munkás lehetsz, hogy tájékozódtál a feladatról így?
2020. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!