Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Unix kirendeltségek közti...

Unix kirendeltségek közti szállító állásról vélemény?

Figyelt kérdés
Sok rosszat hallani, de azokat elsősorban a kiszállítói munkáról. Van valakinek tapasztalata a fent említett állásról, milyenek a körülmények és mennyit lehet keresni?

2020. ápr. 21. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne akard csak lehúzznak


Olyan szerződést írnak alá veled amiben benne van hogy a cég biztosít munka és magánéleti időt Na hát ennek az ellenkezője van munkaidő úgy szól hogy 6-14 de ott vagy 17-18 ig is minden nap

Semmi életed nincs,semmit nem tudsz csinálni.


Fizetés 140.e Ft nettó

Ha valami történik az áruval,neked kell fizetni.

vinnem kellett ki egy 50.e Ft feletti árut

Szólt az illető,hogy törött biztos én voltam, főnök úgy kérte le a kamera felvételt, csak utána ismerte be az illető,hogy ők voltak

Rám akarták verni


A hangulat és a munka nagyon tetszett szívesen csináltam volna évekig,de ezek a körülmények miatt inkább tovább léptem

Én ennél az UNIxnal csak rosszat tapasztaltam,de ismerek másikat ahol rendben van


Figyelj próbáld meg az első két hétben ki fognak bukni ezek a dolgok

2020. ápr. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne írja alá semmit, mert azt olvastam hogy mindent az alkalmazottakra terhelnek, a munkaruhától kezdve a tanfolyamokig. Ez gáz
2020. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!