Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyre kellene szìnt...

Ha munkahelyre kellene szìnt választani a pólóhoz, akkor melyiket választanátok? Indoklást is kérek, hogy melyik jellemez leginkább titeket. (Piros/Kék/Zöld)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Kék.

A zöld színt ruhában annyira nem szeretem, pirosból meg nekem csak a pulcsik meg az egyberuhák tetszenek, a pólók nem.

2020. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pirosat biztos nem, az nekem túl erős, hivalkodó szín - van kb. évi 4-5 nap, amikor "piros" hangulatban vagyok, egyébként nem szeretem. Kék, zöld közül majdnem mindegy, szeretem a legtöbb árnyalatát mindkettőnek - ha látom az árnyalatokat, a szerint választok, melyik áll nekem jobban... fejlett esztétikai érzékem van, na :).
2020. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sárga, mert az a kedvenc színem.


Amúgy ezek közül a zöld. Ha jedi lennék, zöld színű lenne a fénykardom.

2020. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Piros nem,nem tetszik


Kék mert az tudnám a sötét ruhákkal együtt mosni


Zöldet már a színesek közé teszem amiből kevés van szóval azt azért nem


Szóval a kék lenne

2020. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kéket, mert jobban illik a saját ruhadarabokhoz (pl. farmer, ha teljes munkaruhát nem adnak), cipőhöz, plusz nagyobb eséllyel összemosható a saját ruhákkal. Egy piros póló, ami engedi a színét, mosáskor rémálom lenne. A világosakat rózsaszínné, a sötéteket lilává változtatja, teljesen önálló mosást igényelne. Ez már csak azért is fontos, mert a munkáltatók nem szokták elárasztani az ember pólóval, adnak 2-3 darabot, aztán mossad hetente 3-szor...
2020. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zöld vagy kék.Mindkettőről a bizalom,nyugodtság jut eszembe.
2020. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zöld. Mert huz valamifele katonai vagy rejtözködö stilushoz es nem tünik ki.
2020. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem a zöld jellemezne leginkább, de csak fekete, fehér és kék ruháim vannak. Szóval a kéket választanám.
2020. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kék!
2020. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen is egyenruhát hordunk, amik színesek. Én mindig a zöldet választom, mert a zöld a remény színe. Mindig abban bízom, hogy aznap nem lesz sok munkám..... De eddig még nem jött be.
2020. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!