Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet valahol még reális áron...

Rodi91 kérdése:

Lehet valahol még reális áron pormaszkot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A páromék felületkezelő műhelyben dolgoznak( bútorokat fújnak szinre, pácolnak ilyesmi), és nekik eddig is FFP2es maszkot kellett használni munka közben.Mar egy ideje nem tudnak sehonnan sem rendelni, vagy csak olyan áron ,ami nem éri meg. Tudom,hogy most annyiért sehol sem lesz,mint a vírus előtt, na de hát azért na, van egy határ...Aki tudja, hogy honnan lehet még rendelni, vagy Budapesten belül venni reális áru FFP2es maszkot az kérem ossza meg velem az infót.


Köszönöm


Ui.:Ne kössetek bele, hogy festék fújáshoz nem elég ez a maszk. Nem a fújáshoz, hanem a különböző rétegek csiszolása, és polírozása közben szálló por ellen kell.



2020. ápr. 27. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 1800 forintért vettem 2 hete.

Azóta abban a webáruházban már elfogyott.

Sajnos a kereslet jóval nagyobb, mint a kínálat, így jó ideig nem fogod tudni normális áron beszerezni. Ha valahol lehetne, azt órák, de lehet, hogy percek alatt felvásárolnák.

2020. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!