Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők, ti milyen okból viselkedn...

Nők, ti milyen okból viselkednétek így?

Figyelt kérdés

Jött a munkahelyemre egy új csaj, fiatal, huszon pár éves kb. Céges busszal járunk, van pár férfi munkatársa, velük szokott utazni, de egy helyen is laknak én később szállok fel. Délután ugyan úgy velük utazik.

Mind reggel, mind du. mindig köszönök nekik és szoktunk is beszélgetni (csajjal nem csak a férfiakkal), a csaj is mindig mosolyogva kedvesen visszaköszön.

Aztán kb 1 hónap elteltével egyszer csak a csaj elkezdett nem köszönni, elfordul, stb. Gondoltam rossz passzban van, meghalt rokona, mittudomén, tökmindegy.

De aztán ez így ment kb fél évig, h feltűnően elfordult, mikor köszöntem, került, de olyan is volt, h jött velem szemben a folyosón a munkahelyen és hirtelen előkapta a telefonját, mintha épp telefonálna.

Rájöttem, h nem rossz időszaka van, hanem ez rólam szól. Megutált úgy, h egyébként egy szót sem beszéltünk, még a nevét sem tudom, munkakapcsolatunk sincs.

Majd kb 1 hónapja ismét elkezdett kedvesen visszaköszönni.

Igazából csak azért érdekel, h vajon ilyenkor mi járhat egy nő fejében, mert annyira feltűnő ez a viselkedés, h kíváncsi lettem az okára.

Munkahelyemen ezt nem fogom senkitől megkérdezni, nehogy azt gondolják, h esetleg érekel a csaj, mivel családom van.



2020. ápr. 28. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet mondtak rólad valamit.
2020. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezer oka lehet, de az ember szóból ért. Miért nem kérdezted meg tőle, amikor elkezdett veled szemben furcsán viselkedni? Lehet, hogy csak valakire nagyon hasonlítasz, aki neki valaha fájdalmat okozott és ezt még nem heverte ki. Ki tudja?
2020. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát pedig érdekel az a csaj téged, hiába mondod az ellenkezőjét.

Lehet nagyon megbámultad, kiemelten ügyeltél rá, hogy biztosan hallja a köszönésedet, és ez számára már picit tolakodó érzést keltett.

2020. ápr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló, aztán kiderült, hogy "egy régi haverom" mondott mindenféle hazugságot rólam a hátam mögött a nőnek (azért is tettem idézőjelbe, mert az ilyen nem igazi haver).

Sajnos férfiak között is van ilyen idióta rivalizálás, egymással kib***ás, nem csak a nők csinálják ezt. Persze, aki valóban alfa jellem, annak ilyesmire nincs szüksége (már hogy másokat befeketítsen a többi nő előtt).

2020. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Semmiert. Pletyka miatt meg vegkepp nem. Eleg ostoba az, aki mendemondakra ad.

Ha nekem koszonnek, az legyen akar az ordog, de visszakoszonok.

2020. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
44%
Lehet, hogy tetszettél neki. Vagy esetleg élvezte, hogy látta, hogy ő is tetszik neked... Először, még azért köszönt, mosolygott mert nyitott volt a dologra. Aztán lehet valaki mondta neki, hogy családod van és emiatt elzárkózott és rossz véleményt alakított ki rólad. Miért adsz jelzéseket felé, ha családod van? Ezt gondolta. Aztán mivel gondolom az elutasítás miatt te is visszább vettél, így mostmár köszön megint mert látja, hogy nem akarsz semmit. Mert nem akarsz semmit igaz?
2020. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6-nak:

Amúgy jó csaj és szimpatikus is, de semmiféle jelzést nem küldtem felé szándékosan, pont úgy viselkedtem mint bárki mással.

Egyébként meg van csávója, mert az őszi családi napon vele volt.

Itt a munkahelyen van több olyan nő munkatársam, akikkel nagyon jó kapcsolatban vagyok, pletykálnak is, h bizos dugom őket. Esetleg ezt is hallhatta.

2020. ápr. 28. 12:29
 8/8 anonim válasza:
Akkor nem tudom. Az is lehet, szimplán csak bolond egy kicsit.. :)
2020. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!