Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek meddig tart a...

Szerintetek meddig tart a home office?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Amíg a kormány nem lazít a korlátozásokon és az adott cég nem mondja hogy menj be dolgozni.

Szóval az a kérdés meddig tart még a járvány.

2020. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem az a kérdés meddig tart a járvány (tul.képpen csak a vakcina lesz biztos).Tartok tőle,hogy a vírus velünk lesz még egy darabihg

A jövő héttől enyhítés várható,viszont nem úgy tűnik,hogy a home office megszűnőben lenne.

2020. ápr. 28. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyire vissza szeretnél menni a munkahelyedre dolgozni?


A kérdés pedig értelmetlen. Honnan tudjuk? Még az enyhítő intézkedések se láttak napvilágot. Az, hogy az egyes cégek mikor kezdik újra, az változó.

2020. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3: Nem mindenki élvezi. Mert aki logikusan gondolkodik, az tudja, hogy csak átmenetileg válik be, hosszútávon nem lehet vele 100%-osan pótolni a bent a cégnél végzendő munkát.
2020. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt: És valahol már most érezhető, hogy nem helyettesíthető be vele. Hiányozhatnak bizonyos, a gyorsabb, gördülékenyebb munkamenetet segítő extra dolgok, amik csak bent a cégnél vannak meg.
2020. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónak.

Minden kezd lassan újra nyitni.

Adatfeldolgozó vagyok,tényleg nem lehet minden otthonról.

Igen,hiányzik.Jelenleg hat órában dolgozhatok (persze ezt is értékelem),nem mindegy hogyan,mikor kerül pótlásra a kieső idő,és nem mindenki alkalmas a home officra.

Várnék még válaszokat,ti hogy érzitek.

2020. ápr. 29. 08:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk május 31-ig biztos, aztán majd meglátjuk. Remélem minél tovább.

De nem értem, azt honnan kellene tudnunk hogy NEKED meddig tart? :D

2020. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez inkább amolyan közvélemény kutatás.

Persze,nem tudhatjátok,meg az én "meccsem" a főnökkel,de érdekel,ti hogy látjátok most a helyzetet.

2020. ápr. 29. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem most a cégek mérlegre teszik a dolgokat ez a kicsit több mint másfél hónap megmutatta mennyire hatékony és értékelhető a home office mint munkavégzési forma. Valahol sajnos vagy nem sajnos /kinek mi ugye/ kivitelezhető a továbbiakban is mivel elég sokan dolgoztak a járvány előtt is home office-be.S lesznek olyan cégek vállalatok ahol ez csak egy átmeneti szükségmegoldásként jött szóba. Lássuk azért be összetettebb munkaköröknél max csak átmeneti megoldás lehet. Eleve az informatikai rendszerek bonyolultsága miatt is. Vannak feladatfolyamatok melyek jellegüknél fogva sem kivitelezhetőek hosszú távon home office verzióba. Viszont azok a cégek ahol ez most bejött a másfél hónap alatt ott sztem érdemes lenne bevezetni.
2020. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Május vége szerintem biztos, legkésőbb szeptember. A kettő közé tippelném.
2020. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!