Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan hivatást tanulok,...

Olyan hivatást tanulok, amiről sokan álmodoznak, én mégis úgy érzem bár lennék kasszás a Lidlben?

Figyelt kérdés

Nem szeretném pontosan leírni, de a lényeg, hogy azt csinálom és tanulok,ami keveseknek adatik meg ebben a pillanatban. Viszont a magánéletembe állandóan beleszól, most lenne lehetőség a barátnőmmel összeköltözni, őt helyhez köti a munkája, de a cég messze rendelt ki tőle. És úgy érzem, hogy enélkül a munka nélkül nem tudok a leendő családomnak mindent megadni, de őszintén, ezzel a munkával nem hiszem , hogy valaha lesz családom, mert a távkapcsolat az nem egy működő és egészséges dolog.

Félek 25 évesen mindent a nulláról kezdeni, főleg most, hogy behalt az iparág(turizmus), amit imádtam még mielőtt idejöttem volna. Félek kockázatot vállalni, mert az asszonyon kívül a családomban mindenki magasztal meg hű de nagyon szeret emiatt a hivatás miatt.



2020. ápr. 30. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd nem tud menni mert nem akar veled, te meg csak nyöszörögsz.

Őt helyhez köti a munka, akkor téged is kössön.

HA szeretitek egymást akkor megtudjátok oldani, még ha nehezen is.

2020. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha velem jönne, nem élhetnénk együtt, még annyi.
2020. ápr. 30. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen nyugodtan újra kezdheted
2020. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pilóta, hajóskapitány és sok más olyan van ahol nem lehetsz a családdal. Olyat kell találni akivel ezt túl élitek megvan a bizalom. Munkát ő máshol is tud keresni, albérlet ugye mobilis.


Azt kell eldöntened hogy ha neked elég.a Lidl az később mennyire lesz jól kereső pl.albira ,házra, rezsi család. Gyerek nem 20 ezer havonta több száz kell, pelenkát ugye lehet mosni, meg használtan venni a rucikat de gyorsan nőnek, később tanulása stb.


Turizmus most persze egy időre behalt,de aki okosabb volt az megtakarított direkt vészhelyzetre.


Asszony mennyire? Már jegyben jártok vagy x éve együtt vagy csak az elején vagytok?

De szerintem a család témánál megfogja érteni, hogy néha áldozatot kell hozni. Ha szül ő nem fog már ennyit keresni. Legyen pl.160 ezer ( jó esetben ennél csak kevesebbet kap ill.van aki többet de az pozíció meg évtől függ)


Ha pl te a lidlbe keresel nettó 300 ezret az ugye 460.ezer ennek a felét a babára nyugodtan vedd le +rezsi stb


De ha a munkáddal.300nál.többet keresel mindjárt más nem?

2020. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kell titkolózni, azt hiszed hogy így menő vagy? Mert nem
2020. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyugi, a harmadik válaszoló eltalálta.
2020. ápr. 30. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szereted, amit csinálsz akkor ne hagyd ott. Hidd el, sokkal jobb olyat csinálni, amit élvezel, mint pl közel a csaláshoz napi x órában várni a munkaidő végét, azaz végigszenvedni a hét nagy részét.


Ráadásul a Lidl-ben kasszás akár 40 évesen is lehetsz majd mindenféle tapasztalat nélkül, de pl pilóta nem lehetsz egyik napról a másikra. A helyedben maradnék ami vagyok, legalább néhány évig, míg összejön egy saját lakásra, autóra való, már ha még nincs, illetve némi megtakarítás.


Ha nem szereted amit csinálsz, akkor viszont valóban érdemes lenne elgondolkodni a váltáson.

2020. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy olyan paliért, aki szintén a munkájának él, és nem hisztizik folyamatosan azért, mert nem vagyok ott 0-24-ben, mint valami tartozék.

Én már emiatt nem is akarok párkapcsolatot, kiábrándultam az egészből, sokkal szabadabbnak érzem magam így.

Szintén zenész egyébként, bár én most pont a turizmus behalása miatt épp kasszázom (bár nem a Lidl-ben), és most már mennék vissza, csak nem merek, mert jön a tél, megvárom, most mi lesz. De amúgy hidd el, retekfos kasszázni, pláne covid alatt, egy óra alatt ledarálsz 30 embert, ebből 5 biztosan büdös patkány paraszt, nekem meg mégis moderálnom kell magam. Pár hónap alatt kiég az ember. Ha egyszer felmondok, utolsó napomon biztos cenzúrázatlanul megmondom a tetveknek, amit még a prostituált jó édes anyjuktól kellett volna hallaniuk.

2021. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!