Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hamarosan kezdek az új munkahe...

Hamarosan kezdek az új munkahelyen és eléggé félek tőle, rosszabbul is alszom. Ti is féltek/féltetek egy új munkahely esetén?

Figyelt kérdés
Korábban volt egy munkahelyem, ahol 5 évig voltam. Szerettem, de elmentem máshová, több pénzért. Az új munkahely nem jött be, és utána a következő sem, néhány hét után felmondtam. Most kezdek attól félni, hogy velem van a baj, pedig igyekszem megtalálni a helyem. Félek, hogy megint nem fog tetszeni a munka (ide ismerős hozott, szóval ciki lenne felmondani pár hét után...). A dolgot nehezíti, hogy közben csinálom a jogot, pont kezdődik a vizsgaidőszak... Ti is féltek/féltetek munkahelyváltáskor?

2020. máj. 1. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Hazudik aki nem fél. Én is féltem mindig, amikor új munkahelyre mentem, az ember teljesen belehúzza magát, folyamatosan járatja a fejét, előre lejátssza, hogy mi lesz, hogy lesz. A lényeg, hogy ne lássák rajtad. Tudom nehéz.
2020. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is féltem. 6 év után váltottam, elsősorban nem a pénz miatt, közben költöztem, hitelt vettem fel és remegtem a stressztől, hogy az új hely beváltsa a hozzá fűzött reményeket, mert én nem mondok fel csak úgy, mivel szükségem van pénzre. Ráadásul az új munkám a gyakorlatban szenior szintű munkának felel meg én pedig juniorként jelentkeztem, úgyhogy vért izzadtam az elején, annyira szenvedtem, hogy lépést tartsak a kollégákkal.
2020. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!