Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most hogy Orbán újraindítja a...

Most hogy Orbán újraindítja a gazdaságot, nálatok vége lesz már a home officenak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
igen :'(
2020. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Május legvégéig biztosan nem lesz vége nálunk szerencsére.

Utána is állítólag home office-ban maradhatnak azok, akiknek "nem feltétlenül szükséges" fizikailag jelen lenniük az irodában.

2020. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Május végéig biztos, utána elvileg fokozatosan visszatérünk az irodába, de utána is lehet kérni heti 2-3 nap home office-t.
2020. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Eddig sem volt, a munkám miatt be kell mennem mindig. De nem zavar, egyszer voltam otthon 3 napot, és már majdnem kezdtem becsavarodni, pedig nem vagyok "elmászkálós" típusú ember.
2020. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem lesz vége, nálunk megmondtak, hogy ők nem akarnak kockáztatni így kitoljak a homeofficet addig, amíg nem lesz oltóanyag, de minimum 2022. Decembereig. Nagy multi amúgy.
2020. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Egyelőre nem, tervek vannak, hogyan fog folytatódni az élet, de egyelőre otthon vagyunk még és szerintem ez május végéig nem is lesz másképp.


Én mondjuk élvezem ezt, szerintem sokkal jobb itthonról dolgozni. :( sajnálom, ha majd vissza kell menni.

2020. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, mert ezt a home office-t a munkáltatók mindig úgy adták, mint egy kegyet, amit ki kell érdemelni. Pl. állásinterjún is alku tárgyát képzi általában, hogy "és akkor két héten 1 nap home office lehet".

Aztán a fél ország át tudott állni pár nap alatt a home office-ra most a vírushelyzetben.

Én azért csodálkoznék, ha a munkáltatók hagynák ezután is. Szerintem a többségnek fontos, hogy szem előtt legyen a beosztott/alkalmazott.

2020. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk nem lesz vége mivel előtte is volt.
2020. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos nem,bár konkrét szó nem volt.

Április eleje óta heti két rövidített napot bejárhatok irodába munkám jellege miatt szerencsére.

Amúgy miért kell lepontozni,aki nem akar home izét?

2020. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Június 2. lesz az első munkanap, persze függ majd attól is, milyen lesz a helyzet addig.

Igaz, a járvány előtt is természetes volt a home office a munkahelyemen.

De mivel sok a kisgyerekes szülő nálunk, így azok maradhatnak majd továbbra is otthon, ha nem tudják megoldani a felügyeletüket.


Nekem két ovis van, ők biztos nem mennek, nyáron amúgy sem szoktak, így szerintem én maradni fogok. Ha heti egy vagy két alkalommal be kell ugranom megbeszélésre vagy egyéb okból (ezalatt a közel 2 hónap alatt 2x kellett csak), akkor meg tudjuk oldani, hogy a férjem, vagy sógornőm jön át vigyázni rájuk addig.

2020. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!