Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Visszamentem a régi munkahelye...

Visszamentem a régi munkahelyemre de lelépnék mert találtam jobbat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló.

Nagyon nagy hibát követtem el azzal, hogy visszamentem a korábbi munkahelyemre mert visszavágytam de azóta minden megváltozott. Másak a kollégák, máshogy néz ki a helység, egész nap csak sírni tudnék. Kis cég és árufeltöltő állásról van szó. Pár napja, hogy ott vagyok de mintha több hónapja lennék ott és nem találom fel magam. Főnöknek már mondtam, hogy lépni szeretnék mert találtam egy másik állást amit mindenképp szerenték vállalni lehetőleg a jövőhéttől, és pénteken mondam neki, annyit mondott, hogy majd megbeszéjük. Viszont én már mindent elmondtam neki nem tudom mi más kéne mondani neki. Tudom majd jön a szokásos leszólás, hogy hogy képzelem stb de Tényleg nem szeretnék ott maradni. Viszont láttam ha el is mennék nem lenne velem hiánya, mert mondta is hogy van 2 függőben levő munkavállaló és egyik már aznap be is ment beszélni vele. Meg ha nem teljesítek akkor meglátjuk. De nem igazán teljesítetem jól szerintem, meg a többiek is látták ezt, mert nem találtam fel magam. Tudom, hogy elkövettem egy hibát de ha sikerülne eljönnöm onnan akkor többbet soha meg se fordulna a fejemben. Szerintetek hétfőn azaz holnap el tudna engedni vagy e kell azért dolgoznom a napot. Veszíteni ugye fog, mert alapból nem igazán akart felvenni de látta rajtam, hogy kéne a meló. Viszont közel lakok a munkahelyhez és azt nem tehetem meg, hogy csak úgy lelépek vagy nem megyek be mert képes lesz megkeresni vagy valakit elküldeni értem...Szóval most rendesen szeretnék lelépni onnan. Mondtam neki hogy van függőben egy másik meló és ha lehet jövőhéten lelépnék de erre majd megbeszéljük?? Mit kell ezen megbeszélni, Max bemegyek megkeresem a főnöököt és mondom nem szeretnék tovább maradni bocsi. Ti mit tennétek a helyemben? Bocsi a hibákért csak izgulok..:/



2020. máj. 3. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ebben én művész vagyok.


Csupán bemész, és mondod a főnöknek, hogy akkor jöttél és megbeszélhetjük a dolgot. Úgy is ledolgoztatja a napot.

2020. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várhatóan próbaidős lehetsz, akkor viszont indoklás nélkül felmondhatsz.
2020. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi :D.

Igen akkor talán már ott lesz és "megbeszéjük".

De ledolgozni csak nem de ha igen max túlélem és utána soha többet...Gáz amúgy mert elég sza"ul érzem magam de nem erre számítottam, hogy ennyire megváltozik. Max első utam a főnökhöz lesz.

2020. máj. 3. 20:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen próbaidős de azért csak megkérdezte...Már csak a gondolatától is sírok ha tudom, hogy mennem kell oda...Azt hittem jó lesz meg közel van de nem éri meg. Eleve írtózok az emberektől mert fóbiám van de kicsit megtanultam kezelni de ez már nekem is sok,.Régen is csak azért vállaltam el mert kellett a meló és z pont útba esett.
2020. máj. 3. 20:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha esetleg kíváncsi lesz és kérdezgetne hol van ez a meló és mi lenne az akkor nekem kötelező elmondani vagy nem? Mert személyes okok miatt is meg nem akarom, hogy bármi köze legyen hozzájuk
2020. máj. 3. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell mondanod, ha nem akarod!
2020. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszii! Na holnap akkor megkeresem es beszelek vele es mondom hogy masik melo miatt kene lepnem es mennek. Szerintetek elengedne meg aznap? Mashol is voltam igy es ott siman elegedtek kicsivel elobb..Itt renelem nem kell ledolgoznom a napot. Lelkileg nem menne..
2020. máj. 3. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Mit tudtál intézni?

Egyébként nem dolgoztathatja le a napot, ha nem akarod, erre a napra már nem kapsz bért.

2020. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két példányban viszel egy felmondást és kész. Egyiket aláiratod, az lesz a tiéd, másik marad a cégnél. Van 5 napja, hogy kifizesse a béred meg kiadja a papírjaid. Amúgy nem szükséges indokolni miért mész el. Mondjuk biztos szar embernek tart, mert visszakönyörögted magad, erre pár nap után lelépsz,de ne érdekeljen a véleménye.

Ma megmondod mi a helyzet, holnap meg már kezdhetsz is az új helyen csak szólj oda időben, hogy be tudjanak jelenteni.

2020. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszii mindenkinek. Még nem voltam ott de nemsokára indulok es akkor leszamolol vele. Nem fog erdekelni mas velemenye. Ha elenged utana mar semmi kozunk egymashoz. Es nem fogom ledolgozni a napot ezt igy megmondom neki, mert holnap kezdenek az uj helyen. Bocsi ez van fonok :D..
2020. máj. 4. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!