Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire ajánlott antiszociáli...

Mennyire ajánlott antiszociális embernek a gyári munka?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a társaságot ha emberekkel kell foglalkoznom vagy beszélgetnem akkor az nagyon lefáraszt. Jelenleg kisebb üzemi konyhát viszek szinte egyedül egy müszak, tetszik hogy nap nagyrészét egyedül töltöm, de fizetésemmel nem vagyok megelégedve, kiszámolva olyan havonta 165 ezer ft jön ki, plussz ingyen étkezés.


Gyárban lehet többet keresnék a soron is, de nem tudom mennyire zavaróak ott az emberek, plussz több müszak hosszútávon nem biztos egészséges



2020. máj. 5. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ott standard elvárás, hogy beszámolj a magánéletedről azoknak, akikkel közvetlenül együtt dolgozol. Ha csöndes vagy, kapásból arra asszociálnak, hogy lenézed őket, és csesztetni kezdenek. Valamint, ha nem szólsz vissza, sportot csinálnak szekálásodból. Mindezt tapasztalatból írom. Az ilyen helyekre erős idegzet és tekintélyes mértékű belső keménység ajánlott.
2020. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen elsősorban azok válaszát várom akiknek van tapasztalata gyári munkakörülményekben.


Ezek szerint elég proli emberek vannak ott, akiktől aligha lenne nyugtom.

2020. máj. 5. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2: Hacsak nem fogsz ki a gyáron belül olyan beosztást, ahol egyedül vagy. Bár beszélgetni ekkor is próbálnak veled, ha másutt nem, az ebédlőben vagy az öltözőben.
2020. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De gondolom véleményed változatlan és semmiképpen sem ajánlod egy antiszociálisnak?
2020. máj. 5. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
A helyes kifejezés igazából: asszociális. Nem, nem ajánlom. Hacsak az asszociálisság mellé nem társul egy nagy adag határozott konfliktuskezelés és kemény kiállás szükség esetén.
2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak akkor jó, ha lehetőséged van önálló melóra. Szóval mondjuk betesznek valami jó hangos masina mellé, esélyed se lesz hallani a másikat. Én kesztyűgyárban dolgoztam, ott elég kevesen voltunk, de mindenki rám szállt.
2020. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rád szálltak?
2020. máj. 6. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!