Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 éve dolgozok ezen a munkahel...

3 éve dolgozok ezen a munkahelyen, De így viselkednek velem?

Figyelt kérdés
Nem találom a helyemet.Áttettek 1 másik részlegre. Egy ősszeszokott csapatba kerültem bele, összes fiú, 1 lány. A másik lány teljesen elvan a fiúkkal, de engem semmibe néznek. Ők megvannak nélkülem is. Nagyon rossz érzés így bejárni dolgozni, főleg úgy hogy eddig nem így viselkedtek velem. Én rontottam el valamit?
2020. máj. 5. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Leszarják az új ember valamiért. VAGY olyat tettél, olyat hallottak rólad, ami rossz fényt vetett rád, de erről nem esett szó.
2020. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nagy eséllyel véletlenül nem vagy a puncid miatt körbeugrálva, hanem véletlenül dolgozni kell.. :-( Borzalmas lehet... :-( Üdv a férfiak világában királylány!
2020. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagy baj. Ez nagyrészt a csapat és az ottani főnököd felelőssége. Persze lehet, hogy a te hibád is. Idővel változhat a dolog, ahogy megtanulsz összedolgozni velük, de őszintén szólva ez egy piszok hosszú menet lesz.

Ha nem érzed jól magad, helyeztesd vissza magad a korábbi pozíciódba. Fenyegesd meg őket, hogy felmondasz. Ha ez sem használ, akkor mondj fel. Biztosan tálalsz ilyen, vagy jobb helyet.

2020. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!