Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki közutálatnak örvend az...

Aki közutálatnak örvend az miért nem veszi észre magát?

Figyelt kérdés
Van nálunk egy kolléga, akinek a nyelve mindig bent van a főni ánuszában, mindenki tudja róla, hogy csókos és mindig jelent mindent, amit lát. Mindenkivel kötekedik, hisztizik, rosszindulatú. Ma odament egyik kollégámhoz kérdezni valamit, akit egyszer már befeketített a főninél és simán otthagyta, nem állt le vele bájcsevegni és csodálkozott, hogy nem áll szóba vele. Ezek az emberek nem érzékelik, hogy utálva vannak?
2020. máj. 5. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokszor elgondolkozom. Néhány ember úgy van kódolva, hogy saját magában képtelen hibát találni.
2020. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, de ha igen, akkor sem érdekli őket. Mások hátán tudnak felkapaszkodni, mert tudják, hogy önállóan fabatkát sem érnek. A főni segge meg csak addig lesz jó, amíg a főninek haszna van belőle, utána rá se szarik majd.
2020. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenhol közutálatnak örvendek, de nem tudom, hogy itt kellene észrevegyek magamon ;(
2020. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ugy van vele, hogy a hatalom elegedett vele, a proletarok meg nem szamitanak. Szerintem a kedveskolega nem lehet egy nagy eszleny, de az most mindegy.
2020. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén: Engem marhára nem érdekelne a munkahelyemen, hogy ki mit gondol rólam, ameddig a főnök szemében többet érek, jobban megfizet, és ennek hangot is ad. A munkatársaim nem a barátaim.
2020. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!