Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún következő...

Állásinterjún következő cégnél hogy indokoljam a felmondásomat?

Figyelt kérdés

Ellenséges munkahelyi légkör, kígyó kolléganők, irigy, rosszindulatú, gátlástalan főnöknő, szexuális zaklatás férfi vezetők részéről, túlzsúfolt iroda, hatalmi játszmák és a vezetők és a senior kollégák testi/lelki szükségleteinek kielégítése miatt feleslegesen felduzzasztott létszám, emiatt egy rakás ott unatkozó, csak másokat idegesítő kolléga, a munka semmibe se nézése, emiatt a megfelelő körülmények és eszközök nem biztosítása.

Ilyenek miatt telt be a pohár, és jöttem el.

Ezt hogyan lehetne a következő helyen megindokolni úgy, hogy professzionálisan hangozzon, de azért szépíteni se szeretném a volt munkahelyem "érdemeit"? Nem akarok úgy se tenni, mintha ez egy normális cég lenne.


2020. máj. 7. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem a legjobb ajánlólevél, ha sárba tiprod az előző munkahelyed, még akkor se, ha mindez igaz. Joggal gondolhatják, hogy ha majd tőlük is menni akarsz velük is ezt fogod tenni.
2020. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Demotivalo környezet. Passziv munkahelyi moral. Kapacitasod kihasznàlatlansàga. Fejlödesi, elöbbre lépèsi lehetöség hiànya.
2020. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinőtted a munkahelyet fejlődés szempontjából!
2020. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én hasonló helyzetben voltam, egy hétig bírtam. Szerencsére az alatt az egy hét alatt elhívtak egy másik munkahelyre állásinterjúra, ahol természetesen rákérdeztek, hogy miért akarok eljönni.

Én próbáltam azzal magyarázni, hogy a munka nem teljesen olyan, mint amire számítottam, de mivel 1 hete se voltam ott, ezért rákérdeztek, hogy miért nem várom ki a végét, egy hét alatt még ugyebár semmi sem derül ki teljesen. Végül azt mondtam, hogy a kollégák túlzott feszültek a leterheltség miatt és mivel láttam, hogy náluk nem open office van arra hivatkoztam, hogy képtelen vagyok benne dolgozni - ami igaz is.

Szerintem ne mondj a cégre sok rosszat, inkább találj ki valamit.

2020. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én minden esetben azzal intézem el, hogy nem találtam meg a számításomat
2020. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!