Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a tapasztalatoktok? Dolgozi...

Mi a tapasztalatoktok? Dolgozik fülbevalós férfi magasabb beosztásban (iroda stb), középvezetőként, diplomás munkakörben?

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem. Általában kiszedik a fülbevalót.

2020. máj. 9. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Általában nem. De mondjuk informatikusokból mostanában szinte bármit kinézek... Márpedig köztük is biztos van valami főnökféle, tehát középvezető...
2020. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem találkoztam ilyennel egyszer sem. Ha tapasztalat érdekel, én eddig csak építkezéseken, raktárakban láttam 1-2 fülbevalós fickót. Nem akarok ezzel senkit megbántani, de részemről ez tény, azért írtam.
2020. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Volt már fülbevalós sportminiszterünk. :)
2020. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egyetemi tanáron vagy docensen láttam már. PHD-hallgatón viszont még nem.

És tényleg inkább kevésbé képzett munkásomnál gyakori.

2020. máj. 9. 22:15
 5/24 anonim ***** válasza:
26%
Tekintve, hogy az ország nagyobbik része "kevésbé képzett" így az arányuk is magasabb. Amúgy simán vannak tetoválásos és fülbevalós emberek a felső kategóriáan is.
2020. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4-es. Milyen területen találkoztál velük? Tetoválást azt jól el lehet rejteni, inkább a fülbevalósoknak kihívás a közeg.
2020. máj. 9. 22:24
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Az orvosok közül sokaknak van tetoválásuk, de a munkahelyükön nem látszik.

Értelmiségi körökben nem szokás az önkifejezés ilyen extrém formája, elvétve lehet csak találkozni velük...

2020. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, inkább a sportolóknál meg a zenészeknél. Komolyan tudnátok venni egy fülbevalós kollégát vagy főnököt, szerintem eleinte sokan bizarrnak tartanák az ilyet.
2020. máj. 9. 22:54
 9/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%

Nálunk az aneszteziológián az osztályvezető főorvos tele van pc-kkel meg fülikkel, lófarkas laza csávó. Pedig már 60 lesz. Imádom, olyan jófej.

(Bp-i magánkórház.)

2020. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Külföldön volt megfordultam viszonylag gyakran az aneszteziológián és ott is voltak ilyen pc-s arcok bőven.
2020. máj. 19. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!