Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen online munkákról,...

Milyen online munkákról, munkavégzési formákról tudtok?

Figyelt kérdés
Számomra kissé idegen ez az online világ, illetve az ebben való munkavégzési lehetőségek, mint pl a távmunka, amiről mostanában sokat hallani. Nem nagyon tudom elkézelni miféle munkák, munkakörök is vannak, amiket otthonról vagy legalábbis távolról, a munkahelyen nem megjelenve is el lehet látni. Eddig egy konkrétumot hallottam erről, ugyanis egy ismerősöm beszámolt róla, hogy távmunkában dolgozik, mégpedig könyvtári adatlapokat, kartotékokat visz be valamilyen számítógépes rendszerbe. Lényegében ennyi információm van a távmunka végzésről. Azt hiszen ez tulajdonképpen adatrögzítés, nem pontosna értem miért kellett ehez egyetemet végeznie. Ti milyen online munkákról tudtok? Számomra ez a terület még mindig egy nagy talány.

2020. máj. 10. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én diákként anno apróhirdetéseket hagytam jóvá és telefonos-emailes ügyfélszolgálatot vittem otthonról.

Most pályázatot írok otthon, ahol rengeteg angol szakirodalmat kell olvasni. Továbbá eljárásmódokat olvasok, hogy mit lehet majd a legjobban adaptálni a laborban. Statisztikákat készítek a meglévő adatokból. Ábrákat gyártok a cikkembe.


A barátom rendszergazda, ő is itthonról dolgozik. Felhívják/üzennek neki, hogy valami hiba van és átveszi a kollégája gépét távolról és megnézi + gépeket szerel.

2020. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ügyfeles vagyok, e-maileket válaszolok, de nálunk a cégnél vannak még tartalomgyártók is, akik otthonról dolgoznak.
2020. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Editke, mi a végzettséged, mihez értesz??


Hiába írunk nekdd példákat, ha azt se tudod, hogy eszim vagy isszák...

2020. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg szakma van, ahogy írták is a telefonos, chates és emailes ügyfélszolgálati munkatársak, programozók és minden, a szoftver gyártáshoz tartozó munkakör, webshop üzemeltető, fordító, bróker, stb.
2020. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nemzetközi kutátási projekteket koordinálok, szinte 100%-ban online. Mondjuk ehhez kell 2-3 felsőfokú nyelvvizsga és EU-s szakmai tapasztalat.
2020. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem értek semmihez, ezért gondoltam a távmunkára
2020. máj. 11. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:

PAFFFFF! online nem lehet takarítani v más segédmunkát végezni.


Tanulj valami szakmát!

2020. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de mit
2020. máj. 12. 00:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy???

Mihez van affinitásod?

Mit csináltál eddig életedben? Soha nem is dolgoztál még?

2020. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na de a távmunka nem azt jelenti, hogy nem kell dolgozni.... Ha semmihez nem értesz, akkor senki nem fog azért fizetni, hogy online ne csinálj semmit....
2020. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!