Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home office után melóhelyen...

Home office után melóhelyen van 16, 17 fok, ugye jobb,ha ennyire felöltözöm?

Figyelt kérdés
Értelem szerűen gyakran kell szellőztetni is,főleg ha könyvelési anyagot hoznak. Amúgy is nagyon hideg van , nem akarok náthát összeszedni, úgyhogy nem érdekel, [link] kabátban vagyok bent is. Egy kolleganő 20 kg túlsullyal csak kardigánt húzott a felsőre, nekem ennyi fokban ez kevés. 26/N

2020. máj. 13. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, úgyis felveszed a kabátot, akkor tulajdonképpen mi a kérdés?
2020. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ülőmunka, akkor tényleg át lehet fázni, több ruha kell. A többől mindig le lehet vetni. Nálunk kint már 22 fok van, kívülről melegebb jön be, ki kell nyitni az ablakot.
2020. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kint sem szokás téli kabátban járni 16-17 fokban. De te tudod, hordj, amit akarsz, neked kell tudni elviselni, ha rajtad röhög az összes kolléga.
2020. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2 . és 3. válaszoló. Költözök Hozzátok. Itt most van 11 fok, reggel 3 fok volt, tegnap nappal meg 9 fok. Dunántúl egy részén van csak enyhe idő.
2020. máj. 13. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Mi köze a kolleganő túlsúlyának ahhoz, hogy te fázós vagy?

Simán parast vagy és hisztis.

17 fokban nem szokás télikabátot hordani, de te azt húzol fel, amit akarsz, senkinek semmi köze hozzá.

2020. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Amit a kérdező linkelt, az nem télikabát.

Nálunk is 11 fokot ír, az előbb segítettem kint a páromnak bepakolni a kocsiba, egy átmeneti kabátban és sálban majdnem megfagytam addigra. :D

Fura hogy mások szerint 11 fokban egy szál valami pulcsikában kéne lenni...

2020. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom az előző válaszolók hol élnek, de rajtam 22 fokban itthon egy felső meg egy belül szőrmés pulcsi van. Nem túlzás a télikabát plusz még egy pulcsi 16 fokban. Más ha az ember mozgásban van, vagy ha csak üldögél.

A munkahelyemen 16-17 fok van, nyilván nyáron melegebb, de ősszel-télen ennyi a hőmérséklet, viszont én ott folyamatosan járkálok, könnyű fizikai munkát végzek, ezért általában egy szál pólóban vagyok. De ha kajaszünetről megyek vissza, ami ugyebár fél óra, akkor bizony kell, hogy pulcsit húzzak, amíg ismét át nem melegszem annyira, hogy elég a póló.

2020. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, én még egy plédet is hoztam be a melóhelyre és ha kikell mennem az irodából (most, fűtés nélkül van 23 fok) áruátvétel vagy túrapakolás miatt akkor a derekam köré kötöm és rá a kabát. Pont nem érdekel hogy nézek ki. Amúgy is nagyon fázós vagyok. Nem akarok megfagyni :D
2020. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú Nálatok is ennyire hideg van. Nem jó fázni öltözz fel melegen. 8 fős irodában vagyunk 2 en, be se leheljük a termet, mindketten kabátban dolgozunk.
2020. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16fok az irodában?? :O

Na az tuti h be nem tenném a lábam.Vagy befűtik élhető 20-22 fokra vagy szevasz.

Persze majd ott fox ülni és fázni a hidegbe h megint spóroljon valamin a drága főnök úr.

2020. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!