Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyre inkább a férfi,...

A munkahelyre inkább a férfi, vagy inkább a női kollégák szoktak jobban "becuccolni"?

Figyelt kérdés

Mindenféle szobanövényt, képeket, egyéb kisebb tárgyakat. Én akárhol voltam, ott mindig a kolleginák szokása volt ez.

Egyébként nem azért kérdezem, mert bajom lenne ezzel, hiszen a munkahelyen töltjük életünk elég nagy részét és mindenki szereti ott is komfortosabban érezni magát. Csak hogy másutt is így van-e ez.


2020. máj. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A nők. Pasikat nem annyira érdekli a szobanövény pl.
2020. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ember függő, ki milyen. Nekünk a kolléganőmmel együttvéve nincs annyi cuccunk bent, mint az egyik férfi kollégának. Neki családi fotók az asztalán,saját bögre, a rendelt dolgai, fényképezőgép és egyéb technikai cuccok mind ott vannak a szobájában. Nekem nőként egy kardigán, pár hajgumi/csatt, dugi édesség, váltócipőm van. A növényeket a férfiak is szeretik, hoztak is.
2020. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én! És én vagyok a nő :D

3 férfival vagyok egy irodában, napi 10 órát. Vittem be 4 orchideat, kaktuszt, aloe verákat. A saját falamat a kedvenc színemre festettem át anno, karácsonykor fullra feldíszítem az irodát, ablakokra világítós díszt teszek. Amiért elviselik, "cserébe" pakolok, takarítok, mosogatok utánuk. Mint egy háztartás :D de ha én szabadságon vagyok, akkor ők is meglocsolják a virágokat. És azt sem felejtik el, hogy tápoldatozni kell :D

Úgyhogy nálunk én cuccolok be mindent :)

2020. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig ahol melóztam, mindig a nõk cuccoltak be jobban. A tanáriban a szomszéd kolléganõ cuccaitól konkrétan el se fértem, összesen kb 4 bögréjét törtem szét amikor odébb akartam valamit tolni a saját területemen.
2020. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!