Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Németország/Ausztria munkalehe...

Németország/Ausztria munkalehetőség, angol középszintű nyelvtudással?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan munkát mondani, akár oldalakat, ahol van lehetőség német nyelvtudás nélkül dolgozni a fent említett országokban?


Van akinek már sikerült köztetek? (már sok embertől hallottam hideget, meleget de rátok is kiváncsi vagyok)


B-s jogosítvánnyal rendelkezem, napi vezetési rutinnal.

Nincs szakképzettségem.

Dolgozni szeretnék és fogok is!



2020. máj. 19. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Angol nyelvtudassal nem biztos, hogy Ausztria, Németorszag a helyes célország.
2020. máj. 20. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Más ötleted esetleg? Európán belül.
2020. máj. 20. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

ha nem tudod egyedül kitalálni, hol beszélnek angolul a kontinensen, akkor szerintem iratkozz vissza általánosba... angila. megsúgom, mert jó kedvemben vagyok.

amúgy ha nem értesz semmihez és nem beszéled a nyelvet, mit akarsz ott csinálni? gondolatkísérlet: valaki idejön magyarországra, egy köszönést alig bír kimondani, nincs semmilyen végzettsége, de dolgozni akar. felvennéd?

de komolyan, mi a fenét gondolnak az ilyenek mint te?

2020. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az oktatást.

Én is felvilágosítanálak. Rengeteg külföldi dolgozik Magyarországon, akik nem beszélik a nyelvet. Sőt, van is mit dolgozni, lásd: betanított munka, amihez egyáltalán nincs szükség nyelvtudásra. Még a két kezemmel is eltudom mutogatni egy külföldi munkásnak, aki nem tud magyarul, hogy mit kell csinálnia napi 8-10 órában.

2020. máj. 20. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

jó, oké, te akartad, de ha aláíratnak veled valami később kevésbé szép szerződést, ne gyere pls sírni, hogy jajj, becsaptak, mert képtelen vagyok elolvasni mit írok alá és egyezem bele.

néha nem örülök neki, hogy az uniós esélyegenlőséges mittudoménmilyen irányelvek miatt minden bevándorlási dokumnentum elérhető magyarul is, aztán kerülgethetem a fajtád és magyarázkodhatok, hogy igen, ugyanaz van a személyimben, de én se örülök neki...

2020. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ausztriába nem egy ismerős ment hotelbe idénymunkákra,alap angol kell és kész

Facebook csoportba lépj be ott folyamatosan rakják ki a melókat és elérhetőséget

Ha vmelyik szimpatikus akkor felhívod és általában 2 héten belül lehet is menni

Jó tanács:nagyon ajánlott osztrák bankszámla nyitása

2020. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha a saját hülyeségem miatt történne ilyen csak is magamat hibáztatnám. Ha nem értem ami oda van írva, nem írom alá. Ez fekete-fehér. Nem fogok és tudnék ez miatt mást hibáztatni..


Megtudnád mondani a facebook csoport nevét, akár privátban? (ha nem szeretnéd nyilvánosan)

2020. máj. 21. 00:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nagyon sokan mentek ki Németországba nyelvtudás nélkül, aki akar(t) tudott is, tud is munkahelyet találni. Most a vírus miatt eléggé nehéz, de amint telik az idő, egyre jobban be fog indulni. Németországban sokkal hamarabb találsz állást, mivel számos hirdetés van, mondjuk az angol középszinted az csak egy alapfoknak felel meg, ha jól veszem ki, mert ugye szint és fok nem ugyanaz. Az eszem megáll, mikor az ilyen kérdésekre a sok semmittudó ember válaszol, mit, mikor, hol, mivel lehet és csak azért, hogy mondjon vmit, vagy mást lebeszéljen, mert ő nem mer belevágni vagy semmit se tud. Személyesen azt tudom, hogy Ausztriában gyárakban megkérik azért a B1-et, van ahol A2 is elég (közvetítői, álláshirdetési oldalakon lehet olvasni), de véleményem szerint egy erős B1 azért nem árt, mert sok galibát tud az okozni, ha nem tudsz semmit és esetleg nem tanulsz dolgokat gyorsan. Itthon volt olyan munkatársam, aki gépkezelésnél nem tudott megtanulni kb. 5 gombot, hogy mikor mit is, meg félt, hogy bajt okoz. Jószívű volt, de azért valami alap felfogás kell, főleg, ha a nyelv nem az erősséged, ahova mész. Németországot javasolnám, ha már a kettő közül szeretnél választani. Sok gyár van, ahol nem kell német elég az angol, lengyel, magyar, török. Nagybáttyám régen került ki, mint csontozó. Közvetítő által, de a fizetése is stimmelt, zömében vendégmunkások + német vezetők voltak a helyen. Most viszont azóta eltelt már sok év.. a nyelvet annyira tudja, hogy: das, warum, neu, tehát sehogy. Viszont van német munka szerződése, jó fizuja és majdnem ingyenes szállása. Esze ágában sincs megtanulni németül már, de haza sem akarna jönni, az is biztos. 😊
2020. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ami meg az oldalakat illeti, ha tudsz angolul keress rá úgy, biztos, hogy lesz találat vagy próbálj meg magyar közvetítőt, ha nem megy. Általában lehúznak, de ugyanúgy a külföldi is, viszont, ha szépen dolgozol, idővel átvesz a cég. Google a barátod és ha dolgozni szeretnél, utána kell ezeknek nézni. Munkaszerződés meg egy külön pont, sok helyen ha nem érted lefordítják, esetleg a nyelveden készítik el neked. Ebben biztos nem vagyok mondjuk 100%-ig,de itthon volt munkavédelmi oktatás és azon volt valamilyen kérdés, ha jól emlékszem pont a munkaszerződés, hogy milyen nyelven adja a munkáltató. Én meg karikáztam a magyart, de elvileg a munkavállaló nyelvén kell, vagy legalábbis úgy, hogy azt megértse, de ez Magyarországon volt és nem mostanában. Ennek ellenére külföld lehet más, valamint nem fognak valószínűleg magyart adni, ennyire minimum kell tudni a nyelvet, utánanézni a dolgoknak, stb.
2020. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reklámozni nem akarok de ha beütöd,hogy ausztriai munkák facebook csoport akkor rengeteg találat kijön+jobline-on is van nem kevés ahol van elérhetőség és őket kell felhívni vagy mailt írni nekik

Ausztria gyakorlatilag a vendégmunka és idénymunka fellegvára,tuti fogsz találni munkákat

2020. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!