Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik munkatársamnak nem voltam szimpatikus, ezt a kijelentést korábban hallottam is tőle, mikor másnak monda. Viszont, konfliktus esetén, mindig más személyt nevezett meg, hogy ki nem kedvelt engem?

Figyelt kérdés
Van egy karbantartó barátja is, aki nem köszön nekem, holott korábban semmi probléma nem volt köztünk. Mikor jött fel a lépcsőn a munkatársàval, akkor viccesen megkérdezte a társa, hogy mi a baja?
2020. máj. 20. 13:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem az a gáz, hogy nem voltam szimpi neki, hanem az, hogy másra hárìtotta az érzéseit, hogy egy másik személy utál engem.
2020. máj. 20. 13:44
 2/3 Ramos ökle ***** válasza:

Ha valaki nem kedvel, és elmondja valakinek, az teljesen rendben van. Lehet, h van rá oka, mert tényleg nem vagy jófej, de lehet, h ő a kretén, és azért nem bír, mert te nem olyan vagy, mint ő.

Az, h nem eléggé férfi ahhoz (ha férfiről van szó), h ezt szemtől szemben is vállalja, az már nem a te bajod. Ha máskor ilyen helyzet van, és konfliktust akarsz, mondd neki, h ne legyen besz**ri, mondja el, ha nem bír téged, ne sunnyogjon.

Szerintem viszont a legjobb az lenne, ha nem érdekelne téged a dolog, ne törődj velük, ennyi.

2020. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert egy csúszómászó gyáva kis senki. Csak tipp. Esetleg lehet azert, mert nem szoptatta az anyukaja eleget. Vagy abuzálta az apja. Nade komolyan nem erdemli meg hogy foglalkozz vele.
2020. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!