Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 8 órában, egy irodában...

Napi 8 órában, egy irodában dolgozok egy korombeli férfivel (csak ketten, még ügyfél sincs), ez normális, vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Új állás, irodai munka, hamar kiderült, hogy csak ketten dolgozunk az irodában (nincs ügyfél, és a főnök is csak néha benéz).


Ez csak nekem fura, morbid kicsit, vagy ez teljesen normális, más is dolgozik ilyen munkahelyen?


Megfordult a fejemben, hogy talán nem is komoly munka, csak valamiféle ismerkedési hobbi... nagyon paranoiás vagyok? :)

26/N



2020. máj. 23. 13:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Öööö... Mi ebben a fura??
2020. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Ahhh, te teljesen hülye vagy. :D

Én is így kezdtem, 23 évesen egy 26 éves pasassal egy irodában, de ne görcsöltem ilyeneken, holott nekem nem volt senkim. Viszont nagyon jóban lettünk, ő lett a munkahelyi "férjem", legalábbis a kollégák így tartották, még akkor is, amikor kiderült hogy a "férjem" meleg. :D

2020. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Tehát úgy gondolod, hogy csak azért vettek fel, hogy összejöhessen veled? :D
2020. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Asszisztense vagy?
2020. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

a fura inkább, hogy nincs ügyfél, és a főnök is leszarja az egészet.

tehát inkább azon gondolkozz, hogy egyáltalán mit csinálsz ott.

2020. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
El sembtudod képzelni, hogy nem minden irodai meló ügyfelezős?? 5-ös...
2020. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, máshol is vannak ilyen paranoiáid?? Introvertált vsgy?
2020. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Mit szeretnél, hogy rúgjanak ki és csak pasik dolgozzanak vagy mivel te nő vagy ezért legyen a munkatársad is nő?


Nem érzed nevetségesnek mindkét opciót? Azért emancipunciskodtatok ennyit, hogy most ne tudjatok egy férfivel együtt dolgozni?


Nőj fel, attól hogy ő pasi te meg nő vagy még nem kell semmi se történjen közöttetek, főleg úgy nem hogy gondolom nem azért kapod a fizetésed, hogy vele hetyegj. Akkor meg irány dolgozni és úgy tekints rá, mint egy emberre, mert hogy az ahogy te is.

2020. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Bemutatlak Tamásnak, vele fogsz dolgozni. Bocsi van barátom... :D
2020. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
#6 azt még el. de azt már kevésbé, hogy a főnök azt se nagyon tudja, hogy melyik utcában van ez az iroda.
2020. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!