Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 8 órában, egy irodában...

Napi 8 órában, egy irodában dolgozok egy korombeli férfivel (csak ketten, még ügyfél sincs), ez normális, vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Új állás, irodai munka, hamar kiderült, hogy csak ketten dolgozunk az irodában (nincs ügyfél, és a főnök is csak néha benéz).


Ez csak nekem fura, morbid kicsit, vagy ez teljesen normális, más is dolgozik ilyen munkahelyen?


Megfordult a fejemben, hogy talán nem is komoly munka, csak valamiféle ismerkedési hobbi... nagyon paranoiás vagyok? :)

26/N



2020. máj. 23. 13:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a nyakadban liheg...? Mögéd áll, és beleliheg hátulról?

Vagy csak paranoiás vagy, mert adott négyzetméteren nem lehetsz egyedül...?

2020. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem liheg bele :) Csak engem zavar, hogy 1-2 méternyire vagyunk egymástól, zavar, hogy nincs személyes tér, és 8 órában végig ott van.
2020. máj. 25. 20:30
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát akkor legyél egyéni vállalkozó, és dolgozz otthonról!


Most komolyan.... Férfifóbiád van? Vagy ha egy nő lenne veled egy szobában, attól is paranoiás lennél?

2020. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán paranoia, de naponta 2-3 órát egyedül kell lennem, különben feszülten érzem magam (jelen esetben ezért járok gyalog munkába, ami napi 2 x 2.5 km).
2020. máj. 25. 21:01
 25/27 anonim ***** válasza:

"8 órában végig ott van."


A szemét.

2020. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"naponta 2-3 órát egyedül kell lennem, különben feszülten érzem magam"


Egy nap 24 órából áll. A munkaidő 8 óra. Van tehát 16 órád, hogy egyedül légy.


Amúgy jársz pszichológushoz?

2020. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem se ártana egy pszichológussal konzultálnod, kérdező!

Mások akár 10-12 emberrel osztoznak egy irodán, minimális privátszferával. Kb annyi helyük van , amennyi az íróasztal, plusz a szék mögott egy kis terület.

2020. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!