Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jópofizni is kell a munkahelyü...

Jópofizni is kell a munkahelyünkön ha meg akarjuk tartani az állásunkat,Vagy elég csak dolgozni is?

Figyelt kérdés
Tehát hasonló a helyzet mint az énekeseknél,Ha rossz kedvük van,akkor is mosolyogva,vidáman kell a színpadra állniuk?Nekünk,munkavállalóknak is feldobottnak kell lennünk a munkahelyünkön?Jópofának kell lennünk?Viccesnek?Szellemesnek?

2020. máj. 24. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Azt kell csinálni, amit a főnök akar. Olyan mintha prostik lennénk. Ki kell elégíteni a főnök igényeit. Ha a főnök azt akarja, hogy vicces legyél, akkor viccesnek kell lenned vagy elküld a p***ába.
2020. máj. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok egy üzletbe vásárolni és mindig jó a hangulat.Eladók,árufeltöltők,biztonsági őrök hülyéskednek egymással.Azon gondolkozom,hogy ők tényleg olyan vidám természetűek,Vagy az egész csak arról szól,hogy be kell vágódni,be kell illeszkedni?
2020. máj. 24. 10:58
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 szerintem itt nemcsak a főnökről van szó,a munkatársaknál is be kell vágódni.Ha nem vagy szimpatikus aládrakhatnak.A jópofa,jókedvű szellemes embereket meg általában kedvelik.Ezért próbálnak sokan jófejnek látszani.
2020. máj. 24. 11:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Főnök hogyan szokott viselkedni? Milyen kedve szokott lenni? :)
2020. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van jókedvű,jó pofizos munkatársam de nem dolgozik...én dolgozom,úgyhogy sokszor nem elég csak dolgozni...beszélgetek,elvagyok én is velük, de ha munka van akkor az az első.Ha mindenki poénkodna a cég csődbe menne.Már nagyon elegem lett az illetőből odacelozgattam neki párszor. Pl.amikor ott ült a gépnél és mentem adatokat betáplálni elég élesen megmondtam neki párszor nekem dolgoznom is kell a gépen senki nem fogja helyettem megcsinálni.Tele voltunk munkával ő meg csak ott lazult mondta ő a terep munkás csak van amikor terep munka napokig nincs vagy az maximum 1,5 óra és kis cégről van szó mindenki csinál mindent és könnyebb ha hárman csináljuk nem ketten

Azóta dolgozik bekapcsolódik de nézné,hogy kihúzza magát.Úgy kell emlékeztetni nonverbális kommunikációval ha már a főnök nem tesz semmit.

2020. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Is is
2020. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Munka, azt oké.
2020. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A válasz igen, különben kiszekállnak. Na ezért nem megy az okos ember munkahelyre. Kajak koporsóba hamarabb mennék.
2020. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as: akkor te miből élsz?
2020. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell jólofizni senkivel sem. Legyen tartásod és ne akarj megfelelni senkinek.
2020. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!