Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cukrász szakma nagyon nehéz?

Cukrász szakma nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Sokat kell emelgetni? Egésznap állva kell dolgozni?

2020. máj. 24. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nehéz fizikailag. Egész nap állsz, hajolgatsz, kevered a krémeket, nyújtasz stb. Barátnőm cukrász, van szép karizma :D

Illetve nem árt ha ügyes vagy. Én nagyon jól sütök de sosem lenne belőlem profi cukrász mert semmi kézügyességem sincs.

2020. máj. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, állni kell és olykor nehéz dolgokat kell emelni. Nemben nincs különbség, nő és férfi ugyan úgy emelget. Arra készülj, hogy egy rossz gyakorlati hely(azon kívül, hogy nem tanítanak) egy életre eltudja venni a kedvedet. Persze vannak nagyon jó helyek is.
2020. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia én cukrász pék vagyok és igen nehéz szakma mind a kettő fizikailag.

Előttem levők jól írtak egész nap emelgetsz és állsz. De viszont ha szereted a szakmát és jól is csinálod akkor elégé jól is megfizetnek egy jó helyen .

20/F

2020. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fizikailag is nehéz de a stressz keményebb
2020. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mellekszal, a szakacsok szeretnek enni, de szerintem nem keves cukrasz megundorodik az edessegtol a szagok miatt.
2021. márc. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10-12 órában a dolgozóit hajtó vállalkozók miatt terjedt el hogy ez egy sz*r meló. Szerintem kreatív és szép szakma. Ha nem alkalmazottként csinálod.
2021. márc. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!