Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért problémáznak az emberek,...

Miért problémáznak az emberek, hogy másfél hónapnyi láblógatás (Home office) után vissza kell menniük az irodába és ténylegesen munkát kell végezni?

Figyelt kérdés
Én a koronavírus alatt is be kellett, hogy járjak, és ha csak az ismerősöm helyzetéből indulok ki, pontosan tudom, hogy a home office alatt az illető korántsem dolgozik munkaidőben. Ráadásul az utazási idő is megszokott dolog, nem értem az erre vonatkozó hisztit, másfél órát naponta ki lehet bírni..
2020. máj. 25. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Örülök hogy neked megmaradt a munkahelyed.
2020. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Miből gondolod, hogy aki otthonról dolgozott, az a lábát lógatta?
2020. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Home office-ban ugyanúgy dolgozni kell. Ha nem munkaidőben, nem munkaidőben, de valamikor meg kell csinálniuk.

Na meg vajon miért problémáznak, úgy ismered az emberiséget mint a létformát, ami imád dolgozni és reggelente utazni/bejárni munkába?

2020. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Ennél azért összetettebb a dolog. Szerinted mindenkinek olyan jó otthon? Minden megvan, stb?


Nézzél magadba. Nem lesz ez így jó.

2020. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is dolgoztam, plusz kötelező jelleggel kidobálták a háromnegyed szabimat május végéig. Szóval június 1-től december 31-ig összesen van 8 nap szabin. Ugye milyen k..rvára jó?
2020. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Mert az emberek többsége alapvetően szereti a kényelmet és szeret panaszkodni. Ez a válaszokból is látszik. Volt, aki tök másra válaszolt és csak panaszkodott egyet.

Srácok, szerintem is kell dolgozni home office-ba, de azért a legtöbb helyen nem ugyanaz a szint ment, mint melóhelyen. Én is dolgoztam már otthonról, ég és föld volt a kettő és mérföldekkel lazább volt a home office. Ne adjuk már elő a hattyú halálát.

2020. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én személy szerint azért problémázok, mert utáltam bejárni az alattomos kollégák, és az idióta lenéző fönökség közé. Mióta otthonról dolgozok, sokkal jobbak az eredményeim. Sokkal produktívabb, és komfortosabb a munkavégzés. Amúgy is minden irodai munkát állandó jelleggel home office-ban kellene végezni. A cég rengeteg pénzt takarítana meg, ha nem kéne irodát bérelnie. A munkavállalók teljesítménye, életminősége nőne, és még a környezetet is védenénk. Mindenki jól járna. Meg azért is problémáznak ezek az emberek mertkvázi egy szinten vannak kezelve a proli gyári melósokkal. Annyi a különbség, hogy 3 műszak helyett csak egy van, és reggel 6 helyett 8-kor kezdődik. De ugyanúgy be kell járni egy ingerszegény környezetbe. Ugyanúgy másodpercre ledolgoztatják veled a 8 órát. Ugyanúgy kötött félórás ebédidő van, és ugyanúgy erőltetett cigiszünetek. És ugyanúgy cseszeget a főnök, és a kollégák is. Ez is csak ebben a visszamaradott országban működhet így.
2020. máj. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
7: És mi a baj a kötött félórás ebédidővel? Még szép, hogy megszabják, jóhogynem majd hagyják, hogy ha úgy tartja kedved, két óra hosszáig rágódj rajta. Ki kell ábrándítsalak, ez itt külföldön is így van.
2020. máj. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem akarom, hogy napi 2 órám elvesszen reggeli készülődésre és utazásra. Én tanulok is munka mellett, az a napi 2 óra nagyon nem mindegy.

Én csendben bírok csak koncentrálni, zene se megy amíg dolgozom vagy tanulok. Egy zajos open office-ban, ahol röhögcsélés, dumálás és járkálás megy, nem leszek olyan hatékony, mint otthon.


Ráadásul betanulási időszakban ért ez a helyzet. Nos, otthon jóval gyorsabban tanultam be a csend és nyugalom miatt.


Én otthon is igyekeztem fél óra ebédszünetet tartani, amit le is dolgoztam.


Magamnak való vagyok, akit az emberek között lét fáraszt.


Mi értelme egy irodában posh@dni, amikor ugyanazt jobban elvégzem otthon?


Igenis panaszkodom, hogy jövő hónaptól ismét hajnalban kelés, tömegközlekedésen nyomorgás, irodában zajban poshadás, rosszabbnál rosszabb kajáldákban annyi sorban állás, amennyi idő alatt itthon amúgy meg is eszem a kaját.


Az apróbb előnyökről nem is beszélve.

2020. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

"pontosan tudom, hogy a home office alatt az illető korántsem dolgozik munkaidőben."


Honnan?

2020. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!