Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtatok már vissza elfogadot...

Mondtatok már vissza elfogadott állásajánlatot?

Figyelt kérdés
Pár nappal azután, hogy jeleztek? Vagy lehet ilyet?

2020. máj. 26. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Rájöttem, hogy oké, hogy lehetek postás, de így diplomával azért mégse kéne... azóta is állást keresek 😃 de így legalább biztosan van időm rá, és nem szalasztok el semmilyen jó lehetőséget.

Nem volt aláírt szerződés. De ha lett is volna, akkor próbaidő van. Ez alatt is bármikor fel lehet mondani, és bármikor felmondhatnak neked.

2020. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem ciki? Most hogy mondjam nekik, hogy mégse? Meg mit mondjak, miért?
2020. máj. 26. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondhatod az okot, de nem kötelező.

Mondd meg, hogy nem jött be, mást találtál.

2020. máj. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nekem volt oylan, hogy jelentkeztem egy állásra, azt mondták, hogy felvesznek. Jeleztem az aktuális cégemnél, hogy ez van, ott jobb a bér, úgyhogy itt a felmondás. Erre emeltek a béremen, csak ne menjek el. Végül maradtam.


Rá 1 napra jeleztem a másik helyen, hogy bocs, de mégsem számolok le, mert emeltek a béremen. Erre ők is emeltek, végül így kerültem hozzájuk. Jelenleg is ott vagyok.


Picit kellemetlen volt, mondjuk 10-es skálán 0.5. Ez van, pénz beszél.

2020. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De még nem kezdtem el, szóval gondolom nincs szükség felmondásra.
2020. máj. 27. 07:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt, de igazabol csak gyakornoki pozicio, nem volt kotelezettseg.
2020. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Voltam egyszer így. Kaptam egy állásajánlatot, elfogadtam, felmondtam a munkahelyemen, egy hónappal később kezdtem volna az új helyen. Viszont felmondási idő alatt megkeresett egy másik cég, jobb munka, magasabb fizu, úgyhogy írtam az elsőnek, hogy ne haragudjanak, de úgy alakult, hogy sajnos mégsem tudom elfogadni az ajánlatot. Kellemetlennek éreztem, de kb csak addig tartott ez az érzés, amíg elküldtem az emailt. Később válaszoltak, hogy rendben, sajnálják és köszönik, hogy szóltam. Ennyi, ne aggódj emiatt.
2020. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, vagyis voltam interjún, a második kört átugorva tettek ajánlatot az alapján amit az interjún kértem.

De a jelenlegi főnököm ráígért, így visszamondtam az újat.

2020. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Volt, rögtön a legelső komolyabb ajánlat. Rájöttem igazából hogy nem nekem való és végül telefonon mondtam le az aznapra megbeszélt próbanapot
2020. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt. Kicsit ciki, oda utána legközelebb nem szerencsés jelentkezni tovább. Mond, hogy találtál mást, ennyi.
2020. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!