Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretném megtalálni a számomr...

Szeretném megtalálni a számomra ideális munkát; azt ami illik a szejélyiségemhez. Hogyan és mi lehetne az?

Figyelt kérdés

Internetes tesztek alapján a személyiség típusom az INTJ és az ISTJ az, ami a legjobban jellemez. 29 éves férfi vagyok, logisztikát tanultam, de mégsem találom igazán a helyemet.

Szeretem ha valami bonyolult és sok tényezőt kell figyelembe venni és én is szeretem a dolgokat bonyolítani. Igazából az ing, vagyis az irodai munka az ami szerintem közel állna hozzám. Az OKJ-s képzésem alatt volt marketing óránk is, abban meglepően jó voltam, kreatív viszont nem igazán vagyok.

Szeretek egyedül dolgozni, de ha kell csapatban is nagyon tudok dolgozni. Nagyon szigorú vagyok magammal és másokkal szemben is ami a munkavégzést illeti, ezáltal nem riadok el a sok munkától. A munkatársaimnak szívesen segítek a munkával kapcsolatban amiben csak tudok.

Irodalomból és földrajzból jó voltam gimnáziumban. Angolul jól értek, illetve némettel sincs bajom, de a németet szeretném mindenképp továbbfejleszteni. Nagyon nagy akaraterőm van.

Ami a hobbijaimat illeti: régen sokat olvastam, mostanában inkább puzzle-özök. Érdekel a mágnes horgászat és épp a jogsin dolgozom gőzerővel. Valami olyan munkát is el tudnék képzelni, ahol valamilyen módon vezetnem kéne, de nem úgy, mint egy kiszállító vagy futár, hanem a munkából adódóan néha erre-arra valamilyen munkával kapcsolatos dolog miatt.

Esetleg valakinek van ötlete?



2020. máj. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuvarszervező pont jó lenne pedig neked
2020. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Te is ezt csinálod? Ha igen, kell-e valamilyen speciális végzettség hozzá?
2020. máj. 28. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Logisztikai területen vagyok vezető.

Fuvarszervező nem voltam, de megrendelő sokáig. Most os vagyok kapcsolatban fuvarszerzőkkel rendszeresen


Van OKJ-s logiszitkai képzés, azt érdemes megcsinálnod, ha egyetemre nem akarsz menni

2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OKJ-n pont logisztikat tanultam :) A nehezites viszont ott van, hogy en Nemetorszagban elek es nagy valoszinuseggel nemetul kell tanulnom valamit, mert az OKJ-t az eg vilagon sehol nem fogadjak el. Itt egyetemre meg nincs lehetosegem munka mellett.
2020. máj. 31. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!