Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Homeoffice - más is érez így?

Homeoffice - más is érez így?

Figyelt kérdés

Március 13 óta homeofficeban vagyok. Nemsoka el kell kezdeni megint bejarni, először csak heti 1 napot.

En már a gondolattól is rosszul vagyok :( Ha eszembe jut szabályosan görcsberandul a gyomrom.

Nem akarok visszamenni, heti 1 napot se. Annyira elszoktam már ettől.

Ezenkívül ruhám sincs amit fel tudnék venni. Híztam 10 kg-t, semmi nem jön rám egyszerűen. Nem akarok újakat venni, mert nem akarok ilyesmire költeni.

A reggeli közlekedés se hiányzik. Tolongás a buszon, tomegnyomor...


Más is érez így?


2020. máj. 29. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Beszéld meg a főnökkel, hogy ha lehet, maradj homeofficeba pár napot a héten.
2020. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy tanuló vagyok, de nem vagy egyedül. A hátam közepére sem kívánom a ballagást például, mégis meg lesz tartva "enyhébb" formában. :( Előtte meg nyilván be kell járni, hogy szervezzük a dolgokat, de ettől a pár héttől is rosszul vagyok. Persze már nemsokára nyári szünet, de már előre látom, hogy augusztusban kész leszek idegileg.
2020. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért valaki miatt csak bemennél...
2020. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Először is mozogj többet a saját érdekedben. Másodszor egyezz meg vele, hogy legalább kezdéskor és nap záráskor videotelefonáltok egyet, hogy megbeszéljétek mi a teendő és aznap mit sikerült elvégezni. Ez legalább ösztönöz arra, hogy tartsd a napi rutint és a teljesítményedre is jó hatással lesz. Ha látja, hogy így is teljesítesz, akkor hajlamosabb lesz meghagyni a távmunkát.
2020. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj kérdező, ősszel kezdődik előről a home office :)

Amíg vakcina nem lesz, biztos vagyok benne, hogy így fogunk élni. Távoktatás bevált, home office miatt gazdaság nem omlott össze és ami a legfontosabb, a hamar meghozott karantén miatt nem kerültünk olyan helyzetbe mint az olaszok.

Az más kérdés, hogy az embert lelkileg megterheli, de úgy lesznek vele, januárig kibírjuk, akkorra meg már lesz vakcina.

2020. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan ugyanezt érzem. Én is utáltam bejárni az alattomos kollégák, és az idióta lenéző fönökség közé. Mióta otthonról dolgozok, sokkal jobbak az eredményeim. Sokkal produktívabb, és komfortosabb a munkavégzés. Amúgy is minden irodai munkát állandó jelleggel home office-ban kellene végezni. A cég rengeteg pénzt takarítana meg, ha nem kéne irodát bérelnie. A munkavállalók teljesítménye, életminősége nőne, és még a környezetet is védenénk. Mindenki jól járna. Erre az agyhalott főnök közölte hogy 8-án hétfőtől visszaállunk. Ezt komolyan mondom nem hiszem el.

De egyébként utolsóval is egyet értek. Csak szerintem őszig se kell várni, mert így hogy indokolatlanul feloldottak minden korlátozást, max egy hónap és durván berobban a járvány.

2020. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

Látjátok ezért nem jó a home office.

Az ember igénytelenné válik,társas,szociális,kommunikációs képessége nem fejlődik,sőt visszafejlődik.

Nem gondoljátok,aki hasonlóan érez,mint a kérdező,nem az irodával van baj,hanem az emberekkel,akik körülveszik?

2020. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ez a home office egy megváltás volt. Utáltam a reggeli tolongást a tömegközlekedésen, a korai kelést az utazási idő miatt, az állandó készenlétet bent a munkahelyen.

Nekem nem való az.. a home officeban viszont olyan kiegyensúlyozott lettem, mint még soha. Elvégzem a munkámat, de nincs stressz, idegállapot a hülyék miatt, van időm két email között bedobni egy adag mosatlant a gépbe.. sorolhatnám. Nagyon jó lenne, ha maradhatna a home office állandó jelleggel.

2020. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol vannak azok, akik csak és kizárólag a home office-ban látják a megoldást?
2020. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Szívből kívánom, hogy visszavezessék a karantént őszre. Utolsó évem lesz a gimiben, végre érettségizek és húzhatok onnan. Utálom az osztályomat. Én lennék a legboldogabb ha a következő év egésze úgy menne le, ahogy ez a tanév befejeződött :)
2020. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!