Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lenne, ha ebben mennék...

Mi lenne, ha ebben mennék munkába? több lenn

Figyelt kérdés
A munkahelyen, ahol dolgozom, nem működik a WC, ráadásul nagyon ramatyul néz is ki. Ezért is gondoltam, hogy mi lenne, ha pelenkában mennék dolgozni? Éreznék a szagot, stb? Babáknak bevált...

2020. máj. 31. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ez komoly? Hol dolgozol? Tudtommal nem működhet olyan munkahely ahol az alapvető emberi feltételeket sem tudják megteremteni. Meg kell szereltetni a WC-t. Pelenkába ha becsinálsz azt meg mindenki érezni fogja, ne aggódj. Elég hülye ötlet amúgy.
2020. máj. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha a főnököd lennék ki is rúgnálak ha megtudnám hogy pelenkában jársz dolgozni. A kisbabák azért hordják mert még nincs elég eszük ahhoz hogy kontrollálják vagy hogy előre szóljanak. Te viszont erre képes vagy. A másik meg hogy egyrészt undorító másrészt egészségtelen
2020. máj. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Antsz-nek irj ilyen levelet. Segiteni fognak rajtad egy nagy birsagot szabak ki a cegre 😂
2020. máj. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez a felnott pelenka fetises, hetente ir ki ilyen kerdest, hagyjatok.
2020. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Biztos hogy csak pasinak jut ilyen az eszébe. 😭
2020. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, akit érdekel: nem mentem mégse pelenkába. Helyette ebédszünetben kigyalogoltam a közeli erdőbe, és ott csináltam. Máskor jól kell időzítenem ebédhez...
2020. jún. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!