Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaügyi központban hogyan...

A munkaügyi központban hogyan lehet mindenképpen bejutni személy vagyonőr képzésre??

Figyelt kérdés
kit vesznek fel? kellenek kapcsolatok??

2020. máj. 31. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom munkanélküli képzésre gondolsz, érdeklődni kell az indulásokról, meg ha azt mondják, hogy lehet jelentkezni, akkor ott kell hagyni a jelenlegi munkahelyedet, ha van, és regisztrálni munkanélkülinek. De szerintem vagyonőrit nem szoktak indítani, álltalában azt indítanak ami a cégeknek kell. Én festőt vagy burkolót szerettem volna (maszekolni), de nem indítottak csak targoncást, teherautó sofört, gépi forgácsolót stb.

Vannak okj-s képző intézmények, gyűjtögetned kell és fizetősen elvégezni, esti oktatáson munka mellett, ha tényleg azt szeretnéd csinálni.

Ha meg lehetne rá jelentkezni, nincs sok feltétel általában, persze van hogy nem jut be az ember, de ritka. Például, ha túljelentkezés van (megjegyzem sokszor alig jön össze a létszám), akkor válogathatnak, ha fiatal, túlképzett vagy technikummal lehet elutasítanak, idős családosoknak adnak lehetőséget. Illetve az iskola is írathat felvételi tesztet, hogy kirostálják aki nem alkalmas, az egészségügyin kívül persze.

Sok sikert, de mifelénk vagyonőri képzést nem láttam sajnos, de hátha.

2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Obi?
2020. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem igen indítanak. Ahogy az első írja, most a jogosítványok a sláger.
2020. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes felkeresni a legközelebbi munkaügyi hivatalt és megkérdezni őket, vagy felhívni őket vagy írni nekik telefonon. Én nem hallottam még ilyenről, így. Okj-s és felnőttképzésekben indulnak ilyen képzések, de azok fizetősek. Talán van még OKJ, ami ingyenes.
2020. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!