Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet lerázni a téged...

Hogyan lehet lerázni a téged számonkèrő kollègát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Olyan minőségű munkával amibe nem tud belekötni, így nem látja majd értelmét a számonkérésnek
2020. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

A szemébe nézve megkérdezed - te vagy itt a főnök?

ha a válasz nem vagy kabóca ciripelés akkor el kell küldeni a fenébe...

2020. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mélyen a szemébe néznék, és elküldeném az anyjába.
2020. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű


Jogosan kér számon? Én voltam már ilyen szituban, én voltam a számonkérő,


Azonos szintű csoportvezetői pozíciókban voltunk ill. egész pontosan nekem nem volt beosztottam, de hivatalosan csopveznek számítottam és még magasabb gradeben is voltam, ami a szervezeti ábrából jól látszott.


Sem a heti sem a havi riport leadása nem ment neki időben, ami miatt én voltam csúszásban és nekem kellett tovább bent maradnom, mert az ő rohadt 8-10 száma nélkül nem tudtam leadni a riportokat, mivel abból kellett számoljak.

De arra volt ideje, hogy mindenkinek kéretlen életvezetési tanácsokat osztogasson autószerelési tippekkel. Közben nagy volt a pofája, hogy sok a dolga


Nem sokáig tűrtem, előbb pár hétig négyszemközt bæsztam le, majd felnyomtam a főnöknél, úgyhogy 2 oldalról kapta az ívet és pár hétre rá “felmondott”.


Heti 30 perc munkáról beszélünk, ami mellett egész konkrétan napi 2-3 órányi munkája volt (utódjától tudom, meg onnan, hogy más cégnél én is voltam hasonló poziban)


Szóval, ha jogosan bæszogat, akkor javíts a minőségén a munkádnak, ha nem, akkor előbb négyszemközt kérd meg, hogy ne, utána jelezd a felettesének!

2020. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egymasra vagytok utalva, akkor az az erdekes, hogy ne legyen mit szamonkernie, mert jol csinaltad.
2020. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Az ilyenek a kákán is a csomót keresik. Ha van rajtad sapka, az a baj, ha nincs, akkor az.
2020. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogyha a szidalmazó is hibázik és ez kibukik mások előtt akkor visszavesznek. Fontos, hogy normálisan reagálj rá, ne kezdjetek neki egy hibakereső játékba, de lehet segít ha ő hibázik, hogy problémázás helyett felajánlod a segítséged és nem fújod fel. De van olyan, akivel semmit se tudsz csinálni.
2020. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!