Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok a szép nők,akik egy...

Azok a szép nők,akik egy munkahelyen nem alkalmazottak,hanem főnökök,hogyhogy jobbak emberileg mint az alkalmazott nőtársai?

Figyelt kérdés
Dolgoztam néhány olyan helyen ahol szép nők voltak a főnökeim.Én mindegyikükben kellemeset csalódtam.Kedvesek voltak,segítőkészek,lehetett velük beszélgetni,mindig volt hozzám egy jó szavuk.Akik munkatársaim voltak nők,Azok között is voltak kedvesek,de általában vagy bunkók,Vagy közömbösek voltak.Viszont a főnökök jók voltak.Volt olyan főnöknőm is,akibe szerelmes voltam.Rossz érzés volt amikor este értejött a barátja és ott csókolóztak előttem.Tehát jók voltak a szép női főnökök,csak akkor volt rossz amikor többet kezdtem érezni irántuk.

2020. jún. 3. 09:46
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt is hozzáteszem,hogy nem küldték el azokat sem,akik különcök voltak vagy nem tudtak beilleszkedni.Aki ügyetlen volt,azzal is kedvesek,türelmesek voltak.Ha valakit el is kellett küldeniük,azt is csak akkor ha nyomós ok volt rá,pl.lopás miatt.
2020. jún. 3. 09:56
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Már megint?
2020. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi megint?
2020. jún. 3. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem nehéz kitalálni. Ha szép nő, akkor jó eséllyel sikeres a magánéletben is. Ha átlagon aluli, vagy csúnya, akkor több eséllyel sikertelen. Nekem női főnökből eddig jobbára az utóbbiak voltak, na azok szerették a hatalmukat fitogtatni, éreztetni, hogy csak egy csettintés, és repül, aki nem tetszik nekik. Amikor közmunkában dolgoztam, ott a főnökasszonynőnek, ha valamelyik dolgozó munkájával gondja volt, reggel az eligazításkor mindig a többiek előtt oktatta ki és/vagy fenyegette kirúgással.
2020. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek van vezetői érzéke, van, akinek nincs, ettől még az utóbbi is lehet jó szakember. Főnöknek lenni nem tanulható, hanem képesség, amit lehet fejleszteni. Egyébként dekoratívak és kevésbé dekoratívak között is vannak jó és rossz főnökök egyaránt, ez nem a külsőn múlik. Mondjuk a magasabb beosztás magasabb bérezéssel jár, így több pénz juthat a külsőre is.
2020. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól féltem hogy el lesznek szállva maguktól mivel szépek és sikeresek is.De szerencsére pont az ellenkezője történt.Viszont az rossz volt,hogy egyikkel sem jöttem össze,csak álmodoztam róluk.Attól félek többet nem lesznek ilyen főnökeim.😕
2020. jún. 3. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is voltak szép, kedves női főnökeim. Viszont volt olyan is, amelyik ugyan dekoratív volt, mégis ellenszenves és szemét, nem is dolgoztam ott sokáig, volt olyan is, amelyik kevésbé volt csinos és mégis számonkérő, pökhendi volt. Szóval szerintem vegyes, de visszagondolva nagyobb arányban akik csinosak voltak, kedvesek is voltak. Valószínűleg azért, mert szépek, kedvesek, így nagyobb esélyük van az előrelépésre.
2020. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En meg olyat lattam h nekem koszonni se bírt (kapasbol) de a csavokkal meg egybol bájolgott. Az elodje egy atlagos pasi volt koszont rendesen, normalis hangnemben beszelt, nem gondoltam volna hogy visszasirom, es ez mar ritka jo fonoknek szamit, pedig mar o is bekepzelt volt kisse de talan elolvasott egy hogyan banjuk az alkalmazottakkal cikket vagy csak annyi hogy nem a hatalommal visszaelo irigy no volt
2020. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!