Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajzba érdemes-e...

Az önéletrajzba érdemes-e feltüntetni a B kategóriás jogosítványt, ha nem vezetek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

van jogsid, csak nem használod?


amúgy attól függ, mi lesz a munkaköröd.

2020. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van, de nagyon ritkán ülök volán mögé, tehát nincs igazán rutinom benne.
2020. jún. 5. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván érdemes, ha már megvan.
2020. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen. Ha van jogsid akkor a "vezetői engedélyek" címszó alatt kell feltüntetned.
2020. jún. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Valamilyen szinten pozitívum. A másik oldalról meg az volt a szerencsém az előző munkahelyemen, hogy nem írtam bele az önéletrajzomba a jogsit. A kollégám fuvarozgatott minden szar gépalkatrészt, mert miért ne... Ott téptem volna ki a hajam, ha irodai munkát vállalok és ez fogad.
2020. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 Én nagyon éltem volna :D

Habár igaz, mondom ezt 2 éves jogsival, lehet 12 éves jogsival már én is így húznám a számat :D

2020. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érdemes lenne benne maradnod a gyakorlatban, így gyakorolj, és akkor biztonságosan feltüntetheted az önéletrajzban is.
2020. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!