Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiégnétek / otthagynátok az...

Kiégnétek / otthagynátok az ilyen "személytelen" helyet?

Figyelt kérdés
ahol vagyok, pár évig jól mentek a dolgok. Aztán ahogy jöttek-mentek a kollégák, átrendeződések voltak, úgy lett egyre sivárabb. Semmilyen céges, munkán kívüli program nincs, egy mozi volt tavaly év végén. Bemegyünk 9, jó reggelt, délután 5, viszlát. Munkán kívül nemis beszélgetünk, de nemis nagyon lehetne, néhányan kijárnak bagózni, de a többség simán végigüli az egész napot a gép előtt, talán WC-re/enni felállnak. Olyan társas magány a dolog, nem tudok szinte senkihez szólni. Amúgy fejlesztők vagyunk.
2020. jún. 6. 11:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezért otthagyni? Mit akarsz te, klubdélutánt?
2020. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Én örülnék egy ilyen munkahelynek. Annak ellenére, hogy alapvetően szószátyár vagyok akollégákkal önszántukból nem akarnék beszélni, csak illemből muszáj. Nem klubdélutánra járok hanem dolgozni, akkor maradjunk is meg a szükséges kommunikáció szintjén, nem kell öribariknak lenni
2020. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Rodi91 ***** válasza:
97%
Dehogy hagynám ott. Örülnék neki,hogy nem kell bele mennem napi többször egy csomó sablonos beszélgetésbe. Azért vannak barátaim,hogy kikapcsolódjak,és velük beszélgessek olyan témákról,amik érdekelnek. A munkahely nem erre van.Persze 10 év alatt nekem is van 2 olyan volt kollégám,aki mai napig jó barátom,de az ugye a kölcsönös szimpátia miatt alatt alakult így,és nem azért mert össze voltunk zárva napi 8 órában.
2020. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Egy normális munkahely ilyen. Felveszed a munkát, kis kaja meg cigiszünet annak, aki akarja, vissza dolgozni, aztán leteszed, ezeken kívül évi 1-2 program. Nyilván a többieknek van élete a melón kívül is.
2020. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem pont ez az ideális munkahely.
2020. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tulorazassal kell a szabadidod eltolteni, ami azert valoban mas, akkor vegigcsinalnam. Ugyanis van horror legkor is, szemetkedes is, ez meg csak dogunalom. Viszont a szabadidoben tarsasagba jarnek, mashonnan valo emberek, akar idegenek koze.
2020. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Látjátok ezt a reprezentatív pontozást? :D

Na, akkor mást írok:

Kérdező: otthagynám, igen. Szörnyű az a munkahely, ahol légkondis irodába kell dolgozni számítógépekkel, csupa néma biorobot mellett napi 8 órába. Ha beteg vagy, betegállományba mehetsz, rendes szabadságod is van, és csak egy műszak, pfujj. Sokkal jobb lenne a gyári szalagmeló a hangos gépekkel, vagy napi 16-ozni egy lehalt kocsmában csöves részegek között zsebpénzért. Mert hát a "fejlesztés" mégis 3x annyit hoz, de minek annyi lóvé.

Na, ha az első válaszom lepontozást ér, akkor ez 200% minimum :D

2020. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hagynám ott, pont egy ilyet keresek. Miféle munkahely ez?
2020. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha ott hagyod én szeretnék jelentkezni a helyedre, kérlek írd meg privátban a részleteket!

Nekem konkrétan az agyam kisül minden nap végére, mert megy a jópofizás, pletykálkodás, hol a másik irodából ülnek be hozzánk némi dumálgatásra, hol (jobbik esetben) a velem egy irodában ülők mennek át a másikakhoz trécselni. Nem elég az egész napos vihorászást hallgatni, még néha meg is kapom, hogy én milyen csendben elvagyok az irodában egész nap és nem járkálok át másokhoz viháncolni. Ez a klubdélután fogalom tetszik, ha legközelebb valaki megjegyzést tesz, akkor visszavágog neki azzal, hogy nem klubdélutánra jelentkeztem felvételkor, hanem dolgozni :)

2020. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

hát jó. Valószínűleg rosszul írtam ki a kérdést, vagy ilyenek...

de szerintem akkor is kb. beteg dolog, hogy valaki fél éve ül a másik szobában, és ha megszólal, fel sem ismerjük a hangjáról. És akkor hol van ez attól, amikor még házasságok születtek kollégák között... üljön mindenki kussban, ne szóljunk egymáshoz, tök jól van ez!

2020. jún. 7. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!