Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nem rég végeztem az egyetemmel. Dolgoztam már diák munkán. Elég szorongó alkat vagyok és önbizalom hiányos. Van mikor 2x is el kell mondani egy dolgot, mert túl stresszelem magam. Mit lehet tenni ez ellen?

Jártam már pszichológusnál és kiderült, hogy enyhe szociális szorongásom van.



2020. jún. 11. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sikerélmény kellene leginkább. Attól fog nőni az önbizalom.
2020. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sikerélmény+egy személy aki ugymond ,,fogja a kezed" és bíztat. Én ugyan még csak érettségiztem idén,de ha a tanárom nem úgy áll hozzám,hogy látja,hogy full önbizalomhiányos vagyok,nem mentem volna emeltre. Ez nagyon nehéz dolog,de csodálkozom,hogy pszichológus se tudott semmi értelmeset mondani,vagy valami kezelés,mert én is gondolkoztam pszichológuson.

De tudom mit élsz át,én is mindenen szorongok,tényleg ha már beszélgetni kell is pl részemről egy ismeretlen felnőttel,vagy új dolog van már rám jön.

2020. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!