Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen mennyire pofátla...

A munkahelyen mennyire pofátlanság beleírni bármit a munkatárs asztali naptárába?

Figyelt kérdés
Pl. munkával kapcsolatos dolgot. Nekem eszembe nem jutna a munkatársam naptárába írni, szerintem az kábé olyan privát szféra, mint pl. a határidőnapló, mindenki magának írja bele a jegyzeteit, feladatait. Szerintem minden munkatárs felnőtt ember, és el tudja dönteni, hogy felírja magának azt a feladatot, vagy megjegyzi. Különben is van email, és más lehetőség is. Rosszul gondolom? Mi a véleményetek erről?

2020. jún. 16. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha például azért írja be neked valaki, mert nem voltál ott, mikor megbeszéltek egy fontos meetinget, vagy egy ügyféllel beszéltek helyetted, akkor szerintem nem para. Ha mondjuk egy túlbuzgó kolléga kéretlenül beírt valamit neked, amiről te is tudtál, akkor én is kiakadnék.


Ha jó szándék vezérelte a dolgot, akkor szerintem ne akadj ki rajta, csak kérd meg a kollégád, hogy legközelebb hagyjon cetlit az asztalodon vagy küldjön outlook meghívót. Ha pattogós kolléga lenne akkor abban az esetben is próbáld normálisan jelezni felé ezt és elmondani ugyanezt, hogy az neked privát szféra.

2020. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor pofatlansag, amikor trollkodni akar.
2020. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van még aki asztali naptárt használ?

Papír alapon igen, pofátlanság. Pl. Outlook emlékeztetőt, meghívót küldeni valami határidős feladatra egyáltalán nem az.

2020. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!