Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alapszakasz történészként egy...

Alapszakasz történészként egy múzeumban mondjam el kollégáknak hogy évekig közmunkás utcaseprokent helyezkedtem el?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy régészkedtél!
2020. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el, ha nem akarod. Nem számít, hogy az voltál, ügyesen kitörtél belőle! Egyébként nem szégyen, de tényleg nem kell mindenről tudniuk.
2020. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

sose értem mért akarnak az emberek diplomát...

most hogy lett elit helyed, majd le is köpöd akikkel évekig együtt dolgoztál, mi?

sose dolgoznék ilyen gusztustalan közegben, ahol szégyellni kell a munkát, de ha neked az kell...

kérdésedre válaszolva: természetesen ne mondd el, titkold el alaposan, nehogy valaki kitalálja hogy nem egész életedben egy irodában sggetnövesztettél eddig, hanem dolgoztál is!

2020. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azutàn csak ezen él elölédnek. Azert ovatosan kell bànni a bizalommal
2020. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*élcelödnének
2020. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rider74755 válasza:
Siman mondd el...sot en buszke is lennek ra hogy honnan indultam el es hova jutottam...te ennyivel is tobb vagy mint ok,mert tudod milyen az mikor az ember padlon van,de nem adtad fel es lam hova jutottal.Ahogy mondani szoktak innen szep nyerni.Es meg valami ,egy okos ember azt mondta egyszer hogy nem az a fontos milyen magasra jutsz hanem hogy milyen melyrol indultal.
2020. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább hallgass ,mert régen az utcaseprés volt a szégyen meg wc-s néninek lenni ma meg közmunkásnak.Semmi közük hozzá sok ember akinek van stabil munkahelye nem is tudja milyen fél éves munkakeresés után elfogadni a közmunkát mert nincs más.Illetve látni azt ,hogy nem is lesz nagyon más lehetőség mostanában.
2020. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én már egy ideje közmunkás vagyok, de már nem zavar. Eleinte féltem, hogy mit fognak gondolni rólam az emberek, főleg a családom. Apám jogász, anyám építész, így még inkább szégyen volt számomra, hogy nem vagyok semmire se jó, miközben elég sokat költöttek a taníttatásomra, de végül nem sikerült szakmát szereznem, így hát csak a közmunka maradt.

Ma már az életem része. Persze megélni belőle nem lehet, de az jó, hogy nem nézik kivagy, honnan jöttél vagy milyen végzettséged van.

2020. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8/8-as vagyok.


Ráadásul úgy gondolom, hogy sokkal többet érek ezzel a közmunkával, mint azzal, hogy tucatjával adom be az önéletrajzomat mindenhova, és annak a kevéske visszajelzésnek is mindig elutasítás a vége. Egyszerűen megöli a lelket.

2020. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!