Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a karrierutad/álomkarriered?

Mi a karrierutad/álomkarriered?

Figyelt kérdés
Hány évesen döntötted el és vágtál bele, hogy ment, mikor kezdtél dolgozni? Előrelépések, nyelvtanulás, továbbképzés? Család mikor? Sima volt az oda vezető út? Hogyan alakultak a dolgok? És még minden részlet érdekel.

2020. jún. 20. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Az út simán megy. Most 21 éves vagyok. Egy egyéni, úgymond "szabadúszó" foglalkozásról van szó, amiből ki lehet emelni a minimálbértől kezdve a havi többmilliós keresetig bármit. Attól függ, hogy milyen a PR, az alaptudás, a szorgalom, az időzítés, és talán (!) egy kis szerencse is kell hozzá.


Családot különösebben nem tervezek, nagyon sok dolgot szeretnék véghezvinni az életemben, és rossz példákat láttam csak a fiatalon megházasodott emberekre. Mindenki belesüllyedt abba, hogy csak dolgozik, ha már van gyerek akkor azt neveli, és semmire sincs ideje, csak arra hogy megéljen. Nincs hova fejlődniük. Nem szidok és nem nézek le senkit, csak elmondtam hogy én miért nem szeretnék a mostani fejemmel.


Körülbelül két éve dolgozok, ennyi ideje is fogtam bele ebbe a dologba, de a munkahelyemtől független. Az csak azért van hogy legyen miből élnem, de már kisebb jövedelmeim vannak a szabadúszó elfoglaltságomból is.

2020. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, az 1.megint 20 éves világmegváltó vállalkozó, már meg sem lep 🤮 Én nem csapongok, most vagyok egy helyen, és addig tervezek ott maradni amíg ki nem maxolom az ottani lehetőségeimet. Értem ezalatt a Senior manager pozíciót. Nem hiszem hogy itt megállnék, de előbb jussak el ide :) Ehhez sokat kell befektetni energiából, és kell mellé egy nagy adag szerencse is, de látom hogy elérhető a cél addig belerakom amim van. Igazából gáz, mert más oszzályokon sokkal könnyebb az előrejutás, 1-2 és valaki manager lehet, pechemre én pont a legnagyobb felelősségű, leghúzósabb osztályon vagyok, ahol ha nem kúzd az ember akkor éveket is beragadhat egy egy pozícióba
2020. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*1-2 év
2020. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!