Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kutasok ti hogy viselitek...

Cameroon kérdése:

Kutasok ti hogy viselitek amikor nem engedik meg hogy tankoljatok? Bunóságnak érzitek ti is?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem max az engedi aki nem tudja hogy kell. Aki tudja mert nem kezdő az megoldja. ez nem bunkóság.
2020. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Nem vagyok kutas, de szerintem nem bunkóság. Normálisan lehet közölni, hogy köszönöm szépen, megy egyedül is. Rám még nnem nézték csúnyán emiatt..
2020. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
de azért jó ha megkérdezed, nekem is majd ha meg lesz a jogsim, én sem fogom tudni hogy kell tankolni.
2020. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a másik oldalról sajnos épp az a tapasztalatom, hogy amikor még először vezettem egyedül nem igen tudtam hogyan kell tankolni. Egyszer mutatták az oktatáson, de rég volt. Begurultam a benzinkútra, sajnos kutast nem láttam, így megpróbáltam egyedül, de fiatal nőként nem nagyon ment. Bementem a kútra és szóltam, hogy kérnék segítséget, mire előkerült valaki beltelt vagy 10 percre. Utána megkértem az öcsémet, hogy mutassa meg hogy kell, azóta nem kérek segítséget, megoldom egyedül.
2020. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenért pénzt kellene adni? Vagy miért ugranak a kutasok hogy ö tankolhasson?
2020. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 walk w1th mee ***** válasza:
Én szimplán udvariasságból utasitom vissza,nem szeretem mintha úgy bánnak velem mintha valami úr lennék közben meg nem vagyok az.
2020. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!