Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz lenne Mari felől érdeklődn...

Gáz lenne Mari felől érdeklődnöm Erzsitől, ha Erzsi 100% meg fogja mondani Marinak, hogy róla kérdeztem?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő: Marival egy szakon tanulok, de már egy éve nem beszélek vele. Hozzám eljut mindig az, hogy egy év elmúltával is Mari miket beszél rólam a hátam mögött. (És még valóságalapja sincs.)


Most van egy nyári munkám, ahol Erzsi a kollégám. Erzsi Mari egyik rokona. Nincsenek olyan jó viszonyban, néha beszélgetnek, de 100%, hogy megmondaná Marinak, hogy róla kérdeztem: arra a nemes információra lennék kíváncsi, hogy Mari jelenleg dolgozik-e és ha igen akkor hol.

Egyébként azért érdekel ez ennyire, mert Mari nagyon sokat bántott és nemrég volt egy jó pozíció meghirdetve a mi szakmánkban, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy Mari be-e töltötte.



2020. jún. 22. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyse beszélsz Marival és ilyen kígyó ez a nő, nem mindegy, hogy visszajut-e a fülébe, hogy Erzsit kérdezted őróla?
2020. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg Erzsit, inkább kémkedj (facebookon etc) Mari után ha annyira érdekel.
2020. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a munkahelyet, hogy betöltötték-e már az állást.
2020. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hatalmas problémád van :(

Mindkettő út ugyan oda vezet :)

2020. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!